Bukmacherka 26 czerwca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 26.06.2020

Najczęściej gracze przy wyborze bukmachera kierują się ofertą i kursami, co oczywiście jest w pełni zrozumiałe. Chcemy grać tam, gdzie mamy największe szanse na wygraną. Warto jednak pamiętać, że kupony AKO rządzą się nieco innymi prawami, ponieważ w ich przypadku szczególnie należy zwrócić uwagę na promocje na kupony akumulowane, które mają niektórzy z polskich operatorów. W tym artykule analizujemy, u którego z legalnych bukmacherów najkorzystniej grać tego typu kupony.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy takich bukmacherów jak – Noblebet, forBET, PZBuk, ETOTO, Totolotek, Fortuna oraz TOTALbet. Tym razem zdecydowaliśmy się skompletować nasz kupon ze spotkań rozgrywanych w ramach Ekstraklasy, Premier League oraz La Ligi.

Tradycyjnie najwyższe kursy proponuje nam ETOTO. Kolejne miejsca na podium zajęli Fortuna i TOTALbet. Co ciekawe to własnie u tego ostatniego z wymienionych bukmacherów można wygrać najwięcej, gdy uwzględnimy promocję AKO.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Jak już wspomnieliśmy – po uwzględnieniu bonusów AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. I to o ponad trzydzieści złotych, jeśli porównany TOTALbet do ostatniego w zestawieniu PZ BUKa.

Co ciekawe wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet byłaby jeszcze większa nad całą stawką. Wszystko dzięki “TOTAL Bonus”, który w nowej odsłonie może pozwolić graczom zwiększyć swoje wygrane nawet o ponad 100%. Co więcej już przy trzech spotkaniach na kuponie klienci TOTALbet grają bez podatku. Wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń, bonus jest jeszcze większy.

Warto zaznaczyć, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o korzystnych warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna

TOTALbet

ETOTO

forBET

PZ BUK

Noblebet

Totolotek