Bukmacherka 31 lipca 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na hitowe mecze – 31.07.2020

Gracze obstawiający kupony z kilku zdarzeń często decydują się na bukmachera, który oferuje najlepsze kursy. Oczywiście aby takie znaleźć potrzebna jest żmudna analiza, ponieważ kurs na spotkanie X będzie większy u bukmachera A, a już na mecz Y u bukmachera B. Przy kuponach AKO często okazuje się jednak, że nie najlepsze kursy pozwalają więcej wygrać, a oferta bonusowa.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Dziś u każdego z tych operatorów stworzyliśmy kupon na najlepsze naszym zdaniem spotkania w Serie A, a także finałowe spotkanie barażu w Fortuna 1. Lidze.

Tym razem najlepsze kursy zaoferowała Fortuna, która tydzień temu znalazła się na ostatnim miejscu pod tym względem. Poza tym na podium uplasowali się również ETOTO i forBET. Co ciekawe dopiero na czwartym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – o czym za moment – można wygrać najwięcej grając te konkretne zdarzenia na jednym kuponie.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Jak to możliwe, że w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tak jak wspomnieliśmy – po uwzględnieniu bonusu AKO – najwięcej można wygrać w TOTALbet. Porównując do ostatniego w stawce PZ BUK wygrana wyniesie o prawie 60 złotych więcej, a zagraliśmy te same mecze – przy takiej samej płaskiej stawce 10.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%,

Ważna informacja jest tak, że “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20. Mowa więc o bardzo dobry warunkach, które bardzo łatwo spełnić.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

TOTALbet

Totolotek 

ETOTO

forBET

Noblebet

PZ BUK

Dodaj komentarz