Bukmacherka 15 maja 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Bundesligi – 15.05.2020

Gracze obstawiający kupony z kilku zdarzeń często decydują się na bukmachera, który oferuje najlepsze kursy. Oczywiście aby takie znaleźć potrzebna jest żmudna analiza, ponieważ kurs na spotkanie X będzie większy u bukmachera A, a już na mecz Y u bukmachera B. Przy kuponach AKO często okazuje się jednak, że nie najlepsze kursy pozwalają więcej wygrać, a oferta bonusowa.

Analiza wybranych bukmacherów

Dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów: Totolotek, forBET, ETOTO, PZBuk, Fortuna, Noblebet oraz TOTALbet. Dziś u każdego z tych operatorów stworzyliśmy kupon na najlepsze naszym zdaniem spotkania Bundesligi.

Okazało się, że ponownie najlepsze kursy zaoferowało ETOTO. Na podium uplasowali się również Noblebet i Fortuna. Co ciekawe dopiero na piątym miejscu znalazł się TOTALbet, u którego – o czym za moment – można wygrać najwięcej grając te konkretne zdarzenia na jednym kuponie.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Jak to możliwe, że w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Otóż niektórzy bukmacherzy oferują bonusy AKO. U niektórych operatorów bonus nalicza się sam przy kompletowaniu kuponu, a u niektórych np. w Fortunie należy samemu dodać bonifikatę. Jak widać na poniższej grafice nasz kupon (na samym końcu opublikujemy wszystkie kupony – przyp. red) postawiliśmy za 10 złotych.

Co ciekawe przewaga TOTALbet rosłaby z każdym kolejnym zdarzeniem na kuponie, ponieważ bukmacher oferuje “Total Bonus”, który pozwala zwiększyć wygraną nawet o ponad 100%. A to nie wszystko, ponieważ już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%,

Ktoś może powiedzieć, że zdarzenia mają zapewne relatywnie wysoki minimalny kurs zdarzenia. Otóż nic takiego nie ma miejsca, ponieważ minimalny kurs wynosi 1,20. Zero haczyków, a czysty zysk dla graczy.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

forBET

ETOTO

Noblebet

PZBuk

TOTALbet 

Totolotek