Bukmacherka 22 maja 2020

Porównanie kursów u wybranych bukmacherów na mecze Bundesligi – 22.05.2020

Wielu graczy często decyduje się na kupon, który składa się z kilku zdarzeń. Tym samym tego typu klienci szukają firm bukmacherskich, które oferują najlepsze kursy na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Jak się jednak okazuje w przypadku kuponów AKO nie zawsze kursy są najbardziej istotne, a oferta bonusowa.

Analiza wybranych bukmacherów

W tym artykule dokonaliśmy analizy siedmiu wybranych bukmacherów takich jak: Noblebet, forBET, ETOTO, Totolotek, PZBuk, Fortuna oraz TOTALbet. W każdej z tych firmy zawarliśmy kupon na hitowe spotkania 27. kolejki Bundesligi, a także jedno z 28. kolejki, ponieważ nie mogliśmy sobie pozwolić, by na kuponie nie znalazło się starcie Borussii Dortmund – Bayern Monachium.

Tym razem najlepsze kursy na nasze spotkania wystawiła Fortuna (po uwzględnieniu bonusu AKO), ale ETOTO po raz kolejny już znalazło się wysoko w tym zestawieniu. Na podium uplasował się jeszcze TOTALbet, u którego tradycyjnie po uwzględnieniu promocji AKO można wygrać najwięcej grając powyższe zdarzenia na jednym kuponie.

* Nie uwzględnialiśmy happy hours. 

Dlaczego w TOTALbet można wygrać najwięcej?

Tak jak wspomnieliśmy powyżej – niektóre firmy bukmacherskie oferują bonus AKO. Jedni bukmacherzy przypisują tego typu bonifikatę automatycznie, u drugich trzeba to zrobić ręcznie, a trzeci nie uwzględniają wcale bonusu AKO. Przykładowo w Fortunie należy samemu dodać bonus, a w TOTALbet przypisany jest on automatycznie.

Jak widać na poniższej grafice nasz kupon (na samym końcu opublikujemy wszystkie kupony – przyp. red) postawiliśmy za 10 złotych.

Ważna informacja jest taka, że wraz z dodawaniem kolejnych zdarzeń do kuponu, przewaga TOTALbet jeszcze bardziej, by wzrosła. Wszystko dlatego że ten operator posiada w swojej ofercie “TOTAL Bonus”, dzięki któremu już od trzech zdarzeń na kuponie gra się bez podatku. Z kolei przy pięciu zdarzeniach na kuponie gracze grają już nie tylko bez podatku, ale dostają dodatkowe 3% do wygranej. Maksymalnie swoją wygraną (30 zdarzeń na kuponie – przyp. red) można zwiększyć o ponad 100%,

Zwykle w tego typu promocjach występują trudne warunki do wzięcia w niej udziału, ale w TOTALbet tak nie jest, ponieważ “TOTAL Bonus” dotyczy całej oferty, a minimalny kurs zdarzenia musi wynosić jedynie 1,20.

Zrzuty ekranów wszystkich kuponów u wybranych operatorów

Fortuna 

Totolotek 

TOTALbet

Noblebet

forBET

ETOTO

PZ BUK