Ogolna 2 listopada 2022

Poznaliśmy temat przewodni iGB Affiliate London 2023

W dniach 8-11 lutego 2023 roku w ExCeL w Londynie odbędzie się iGB Affiliate London 2023. Poznaliśmy temat przewodni tego wydarzenia - Here Comes the Revolution. 

Rewolucja

Ubiegła edycja iGB Affiliate London cieszyła się sporym zainteresowaniem, przyciągając odwiedzających z 87 krajów. Tym razem organizatorzy zamierzają skupić się na temacie, który dotyka wszystkich afiliantów.

Mowa o ciągłych zmianach następujących w tym sektorze, do których należy się przystosować. W związku z tym, iGB Affiliate London przedstawiło temat przewodni przyszłorocznego wydarzenia, którym będzie “Here Comes the Revolution”.

Głos organizatora

W takich słowach o tematyce wypowiedziała się Naomi Barton odpowiedzialna za iGB Affiliate: – Here Comes the Revolution skupia się na tempie zmian oraz szeregu możliwości biznesowych, a także wyzwań stojących przed podmiotami stowarzyszonymi. Wydarzenie, które odbywa się wraz z siostrzanym eventem ICE London, stanowi wyjątkową okazję dla społeczności afiliacyjnej do odkrywania nowych taktyk, strategii, partnerstw, sektorów, a tym samym zabezpieczenia swojego biznesu.

Dodaj komentarz