Loterie 25 lutego 2021

“Premia” debiutuje w katalogu zdrapek LOTTO

Wreszcie nastąpił długo wyczekiwany debiut zdrapki "Premia", która idealnie wpasowuje się w czas nadchodzącej wiosny. Nowa zdrapka jest bowiem kolorowa i błyszcząca. Posiada efekty kolorystyczne, które przypominają tęcze, a co najważniejsze można w niej wygrać nawet 150 000 złotych. 

Wygrane i stawka

Tak jak wspomnieliśmy zdrapka dzięki swojej kolorystyce jest niezwykle żywa i wpada w oko. Pierwszym na co spojrzy każdy klient jest główna wygrana, która jest wyeksponowana na górze zdrapki.

A wygrać 150 000 złotych nie można tylko raz, ale aż sześć razy, ponieważ organizator przewidział właśnie tyle głównych wygranych, co bez wątpienia jest liczbą pokaźną.

Zasady „premiowania” – czyli co do wygrania:

  • 6 głównych wygranych po 150 000 zł,
  • 18 wygranych II stopnia po 4 000 zł,
  • 750 wygranych III stopnia po 300 zł,
  • wiele innych atrakcyjnych wygranych niższych stopni.

Szansa na jakąkolwiek wygraną jest wysoka, ponieważ wynosi 1:3,86.

Zasady gry

Zasady gry nie są skomplikowane. Należy bowiem zdrapać pola gry, a następnie poszukać specjalnych symboli. Jeżeli w danej grze znajdziesz dwa identyczne, wygrywasz kwotę przypisaną do tej gry. Jeśli jednak w danej grze znajdziesz trzy identyczne symbole, przypisaną wygraną mnożysz x 2. Wygrane sumują się, co oznacza, że zwiększają się szansę na główną wygraną.

Jedna zdrapka kosztuje 5 złotych, co jest atrakcyjną ceną, jeśli spojrzymy na tabelę wygranych, a także szanse na zwycięstwo. Tak jak wspomnieliśmy debiut “Premii” odbywa się dziś, tym samym klienci LOTTO mogą już nabyć nową zdrapkę w kolekturach i punktach LOTTO.