Bukmacherka 18 maja 2024

Przełom na rynku! STS wprowadził Game Changer

autor: redakcja
STS, lider polskiego rynku bukmacherskiego, wprowadził Game Changer – nowe i bardzo atrakcyjne dla graczy rozwiązanie, dzięki któremu klienci przy dwóch golach przewagi swojej drużyny, wygrywają postawiony zakład. Jest to obecnie najatrakcyjniejsze rozwiązanie tego typu na polskim rynku pod kątem piłki nożnej, ponieważ oferuje możliwość zawierania zakładów z „podpórką” oraz betbuilder.

Game Changer to nowy, prosty i intuicyjny produkt dostępny w ofercie online STS. Jeśli drużyna, na którą postawił gracz, osiągnie przewagę dwóch goli w trakcie meczu, zakład zostaje automatycznie uznany za wygrany niezależnie od ostatecznego wyniku. Aby skorzystać z promocji, należy postawić zakład przedmeczowy na wybrane zdarzenie oznaczone specjalnym symbolem. Do wyboru gracze mają ponad 80 lig i rozgrywek piłkarskich (najwięcej na rynku). Game Changer, jako jedyny tego typu produkt w Polsce obejmuje również zakłady z podpórką (1X oraz X2), a także zakłady zagrane w ramach BetBuildera.

STS po raz kolejny w ostatnich kilku miesiącach wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów, oferując im atrakcyjny produkt realnie zwiększający szansę na wygrane. Mówimy tutaj m.in. o naszych autorskich rozwiązaniach, takich jak „Bonuseria” czy gry free to play jak „Wizjoner”. Ponadto stale udoskonalamy istniejące już na rynku produkty, oferując tym samym graczom szereg przewag względem konkurencji. A nasz Game Changer jest najlepszym tego przykładem – mówi Radim Haluza, CEO STS.

Nie tak dawno STS wprowadził do oferty „Bonuserię”, czyli rozwiązanie, dzięki któremu klienci mogą co tydzień zdobyć gwarantowane 50 zł bonusu bez względu na osiągany wynik, a także dwie bezpłatne gry. „Wizjoner”, to gra w której za wytypowanie dokładnych wyników wybranych meczów można wygrać nawet 150 000 zł. „Odkrywca” natomiast, polega na odkrywaniu karty na konkretny dzień i sprawdzeniu nagradzanego zdarzenie. Jeśli się wydarzy, gracz otrzymuje bonus.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem m.in. Rakowa Częstochowa, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, czy siatkarskiej ZAKSY Kędzierzyn Koźle

Dodaj komentarz