Bukmacherka 24 stycznia 2024

Przyznano nominacje w VI edycji “Nagród Bukmacherskich”

autor: redakcja
Zespół serwisu “LegalniBukmacherzy” już po raz szósty wyróżnił polskich operatorów zakładów sportowych w kilkunastu branżowych kategoriach. Nagrody zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 30 stycznia w Warszawie.

Prym wśród wyróżnionych firm bukmacherskich wiodą rynkowi liderzy, jak Fortuna, STS i Superbet, którzy nominowani zostali w większości kategorii. Są także nominacje dla mniejszych firm, dla których na polskim, czyli trudnym i konkurencyjnym rynku jest to duży sukces.

Nagrody w formie statuetek zostaną wręczone na uroczystej gali, która odbędzie się 30 stycznia 2024 w Warszawie. Jest to jednocześnie coroczne spotkanie branży, w którym bierze udział corocznie około 60 osób z kadry zarządzającej operatorami. Całość organizowana jest przez iGamingNuts, jednego z liderów afiliacji zakładów w Polsce, do którego należy serwis “LegalniBukmacherzy.pl”.

Na stronie organizatorów dostępne jest także głosowanie dla graczy na ulubioną firmę bukmacherską. Efektem jest przyznanie statuetki “Nagroda Użytkowników”, którą w trzech ostatnich latach zdobywał Superbet. Poza nominacjami, przyznawana jest także najważniejsza, złota statuetka dla “Bukmachera Roku”.

Partnerem medialnym “Nagród Bukmacherskich 2023” został Przegląd Sportowy Onet, gdzie przeprowadzona zostanie kampania zachęcająca do głosowania na ulubionego operatora. Na miejscu będzie również redakcja “Interplay.pl”. U nas znajdziecie materiały z gali i rozmowy z laureatami.

Lista kategorii i nominowanych:

NAJLEPSZA OFERTA NA PIŁKĘ NOŻNĄ: SUPERBET, FORTUNA, BETFAN, STS, LVBET

NAJLEPSZA OFERTA NA ŻUŻEL: STS, FORBET, BETFAN

NAJLEPSZA OFERTA NA SPORTY WALKI: STS, FORTUNA, BETCLIC

NAJLEPSZA OFERTA NA SKOKI NARCIARSKIE: SUPERBET, STS, FORTUNA

NAJLEPSZA OFERTA NA TENIS: FORBET, STS, BETTERS, FORTUNA

NAJLEPSZA OFERTA NA ESPORT: LVBET, BETX, BETCRIS, STS

NAJLEPSZA OFERTA ZAKŁADY LIVE: SUPERBET, FORTUNA, STS

NAJLEPSZE KURSY BUKMACHERSKIE: SUPERBET, TOTALBET, FORTUNA, LVBET

NAJLEPSZA APLIKACJA MOBILNA: BETCLIC, FORTUNA, STS, SUPERBET

NAJLEPSZY CUSTOMER SERVICE: SUPERBET, FORBET, STS

NAJLEPSZY MARKETING: BETCLIC, FORTUNA, STS, SUPERBET

ODPOWIEDZIALNY BUKMACHER: FORTUNA, STS, SUPERBET

Dodaj komentarz