Loterie 29 maja 2023

Rekord świata w drapaniu zdrapek!

autor: redakcja
Totalizator Sportowy wspólnie ze swoimi Graczami zdobył tytuł GUINESS WORLD RECORD w drapaniu Zdrapek podczas niedzielnego wydarzenia na PGE Narodowy.

Pobity światowy Rekord Guinnessa

W niedzielę 28 maja 2023 roku Totalizator Sportowy podjął się próby pobicia rekordu Guinnessa w drapani Zdrapek. W wydarzeniu zorganizowanym na płycie stadionu PGE Narodowy w Warszawie udział wzięło 550 osób, które jednocześnie drapały Zdrapki. Próba okazała się skuteczna i tym samym rekord zostanie wpisany w księdze rekordów Guinnessa. Wydarzenie było nadzorowane przez dedykowanych sędziów, którzy zatwierdzili próbę.

Na zgromadzonych uczestników czekało wiele atrakcji oraz pakiety startowe z ośmioma Zdrapkami i gadżetami LOTTO. W przypadku wygranych Zdrapek podczas próby bicia rekordu można było odebrać od razu nagrodę w mobilnej kolekturze LOTTO. Imprezę prowadzili Agata Kamila Jasińska i Conrado Moreno. Uczestnicy mogli skorzystać z gier zręcznościowych, spotkać influencerów, czy też Szkic Boty, rysujące portrety, korzystając ze sztucznej inteligencji. Muzykę zapewniał DJ Hugo.

 

Dodaj komentarz