Loterie 17 sierpnia 2020

Rekordowa wygrana w Lotto online

W sobotnim lasowaniu padła rekordowa wygrana w Lotto online. Jeden z graczy trafił szóstkę i wzbogacił się aż o 12 542 865,40 zł. 

Najwyższa wygrana online w Lotto

Warto przypomnieć, że grając w Lotto online gracze mają takie same szanse na wygraną, co osoby odwiedzające tradycyjne punkty sprzedaży LOTTO. Najlepszym tego dowodem jest rekordowa „szóstka” w grze Lotto, która padła w sobotę własnie dzięki zakładowi zawartemu w sieci online. Szczęśliwy gracz sam wytypował takie liczby jak: 9, 17, 21, 24, 27, 34.

Wielka kumulacja

Jak zwykle w sobotnim losowaniu z 15 sierpnia do wygrania nie była tylko główna wygrana, ale także szereg innych mniejszych wygranych. Tym samym padło aż 460 tysięcy wygranych niższych stopni o łącznej wartości blisko 16 mln zł.

Warto pokreślić również fakt, że dzięki zawartym przez graczy zakładom we wszystkich grach LOTTO, Totalizator Sportowy Totalizator Sportowy przekazał wielomilionowe dopłaty na wsparcie polskiego sportu i kultury narodowej. Fundusz Rozwoju Kultury Fizycznej wsparto kwotą prawie 10,5 mln zł, a Fundusz Promocji Kultury zasiliły blisko 2,8 mln zł. Co więcej 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO trafia na walkę z koronawirusem i jego skutkami.