Gry wirtualne 23 września 2023

Ruszyła gierka Lotto “Wielka Warszawska”. Stań do wyścigu o wysokie wygrane!

autor: redakcja
Już 1 października odbędzie się Wielka Warszawska, która przyciągnie tłumy widzów na Tor Służewiec. Miłośnicy wyścigów konnych będą obserwować jeden z najbardziej prestiżowych wyścigów w sezonie. Z tej okazji marka Lotto przygotowała specjalną gierkę online o nazwie "Wielka Warszawska". Na graczy czekają wysokie wygrane.

Wielka Warszawska, nazywana królową służewieckich gonitw, ustanowiona została w 1895 roku przez hrabiego Augusta Potockiego. Na Torze Służewiec odbędzie się po raz 78. Ponadto Wielka Warszawska to idealny moment na zaprezentowanie szykownych stylizacji oraz spędzenie czasu z rodziną i przyjaciółmi w niesamowitej atmosferze dawnej stolicy.

W związku z prestiżowym wyścigiem Wielka Warszawska, Totalizator Sportowy wraz z marką Lotto stworzył wyjątkową gierkę, która nosi nazwę tej elitarnej gonitwy.

Jak zagrać w gierkę “Wielka Warszawska”? Zasady gry

Postaw na swojego ulubionego jeźdźca i zobacz, jak ścigają się po torze w grze Wielka Warszawska 2023! Ukończ wyścig i zdobądź przypisaną wygraną do zwycięskiego konia. Na koniec wyświetli się komunikat z wynikiem Twojej wygranej oraz zakończeniem gry.

Stań do wyścigu o wielkie wygrane!

Stawki w gierce “Wielka Warszawska” wynosi kolejno: 1 zł, 2 zł, 5 zł, 10 zł, 20 zł, 30 zł i 50 zł. Główna wygrana może wynieść aż 400 000 zł.

Wielka Warszawska od ponad stu lat stanowi jeden z wyznaczników warszawskiej tożsamości. Ten rok jest jednak szczególny w historii tej gonitwy. Została ona doceniona w Europie i po raz pierwszy zostanie rozegrana z międzynarodowym “znakiem jakości” Listed.

Przypomnijmy, że Wielka Warszawska będzie miała w tym roku rekordową pulę nagród – 478 250 zł, którą zapewnia m.in. Totalizator Sportowy. Oznacza to po pierwsze wzrost względem poprzednich lat – o ponad 170 tys. zł więcej niż w 2022 roku i ponad 250 tys. zł w 2021 roku! Sprawi to, że Wielka Warszawska będzie najwyżej dotowaną gonitwą płaską w Europie Środkowo-Wschodniej! Wzrośnie również pula nagród w gonitwie o Nagrodę Prezesa Totalizatora Sportowego – z niecałych 100 tys. zł w 2021 roku do blisko 150 tys. zł w tym roku.

Dodaj komentarz