Loterie 1 grudnia 2023

Sam zrób sobie prezent… Nawet milion złotych w “Kasie od Mikołaja”

autor: redakcja
Poczuj świąteczny nastrój razem z nami w gierce Kasa od Mikołaja! Zbierz minimum 3 symbole wygrywające, aby wygrać – informuje Lotto. Dostępna jest już kolejna z Gierek.

“Święta tuż tuż, a to oznacza moc prezentów i bonusów do zdobycia na lotto.pl! Dlatego też mamy dla Was promocję, w której możecie odebrać bonusy, grając w nowość na naszej stronie, w Gierce Kasa od Mikołaja! Co musicie zrobić, aby odebrać bonus? Od dzisiaj od godziny 9:00 1 grudnia do 3 grudnia do godziny 23:59 zagrajcie we wspomnianą Gierkę:

  • za stawkę 10 zł i odbierzcie 2 zł bonusu;
  • za stawkę 20 zł i odbierzcie 4 zł bonusu;
  • za stawkę 30 zł i odbierzcie 6 zł bonusu;

Każdy bonus możecie odebrać trzy razy, a to oznacza nawet 36 zł bonusu, które może trafić łącznie na wasz ePortfel!” – informuje Lotto.

W Gierce “Kasa od Mikołaja” można wygrać nawet milion złotych. To jednak nie koniec. Dostępna jest również zdrapka o tym samym tytule. Do wygrania nawet 6 x 100 000 zł, 18 x 5 000 zł czy 225 x 500 zł. Łączna pula nagród w samej gierce to ponad 82 miliony złotych!

KASA OD MIKOŁAJA to zdrapka posiadająca oprócz kodu do weryfikacji wygranej np. poprzez ticket skaner jeszcze jeden kod – kod QR, który po zeskanowaniu kieruje do Gierki KASA OD MIKOŁAJA, dostępnej na www.lotto.pl. GIERKA KASA OD MIKOŁAJA i Zdrapka KASA OD MIKOŁAJA mają te same nazwy, ale są to dwie różne gry.

Dodaj komentarz