Bukmacherka 28 lutego 2024

SB Betting Software ma nowego dyrektora generalnego

Nowym Dyrektorem Generalnym SB Betting Software, uznanego w Polsce i na świecie dostarczyciela B2B rozwiązań dla branży iGaming został Filip Sosnowski.

“Naszym celem jest dostarczenie stabilnego oprogramowania oraz dbanie o ciągły rozwój i innowacje podążając za zmianami na rynku. Od początku istnienia współpracowaliśmy jedynie z firmami posiadającymi wymagane licencje na prowadzenie działalności w branży bukmacherskiej. Jako wiarygodny partner, jesteśmy posiadaczem licencji na Malcie oraz certyfikatu GLI-19” – czytamy na stronie internetowej SB Betting Software.

Filip Sosnowski ma duże doświadczenie w branży międzynarodowej, które wykorzystywał w ostatnich latach ,pracując między innymi dla polskiej grupy STS czy wcześniej austriackiego Greentube z grupy Novomatic.

Objęcie nowej roli przez Sosnowskiego oznacza, że właściciel SB Betting Software Claus Rasmussen wzmacnia strukturę zarządzającą swojej firmy, w której skład aktualnie wchodzą Michał Głowacki (COO) i Kamil Głowacki (CTO).

SB Betting Software dostarcza platformę i rozwiązania do zakładów sportowych oraz kasyna na kilku regulowanych rynkach na świecie. W Polsce jej klientami są BetFan, forBet, Fuksiarz, Totalbet i Etoto. Poza tym, firma obecna jest m.in. na rynkach afrykańskich i w Gruzji.

Sprowadzenie doświadczonego na rynkach międzynarodowych Sosnowskiego zapewne oznacza nowe oczekiwania co do dalszej strategii rozwoju SB Betting Software na rynkach międzynarodowych. Natomiast aktualni klienci niezmiennie oczekują ciągłego rozwoju oferty produktowej SB Betting Software i to również pozostaje wyzwaniem dla nowego zarządu.

Dodaj komentarz