Ogolna 2 marca 2023

SIS podpisuje umowę z GO+bet. Dostawca zapewni polskim graczom kursy na wyścigi konne

autor: Mateusz Mazur
SIS (Sports Information Services), wiodący wielokanałowy dostawca zakładów na żywo, zawarł umowę z GO+bet na dostarczanie swoich treści obejmujących wyścigi konne i wyścigi chartów. Dla SIS będzie to pierwszy kontakt z polskim rynkiem.

Wyścigi konne i chartów w ofercie GO+bet

Klienci Go+bet uzyskają dostęp do szerokiej oferty wyścigów konnych obejmującej wydarzenia rozgrywane w Wielkiej Brytanii i Irlandii, a także te odbywające się w Kanadzie, Dubaju, Niemczech, Węgrzech, krajach Ameryki Łacińskiej, Mauritiusie, Meksyku, Arabii Saudyjskiej, Hiszpanii i Stanach Zjednoczonych. Co więcej, gracze polskiego operatora obstawiać będą mogli także wyścigi chartów brytyjskich, irlandzkich i meksykańskich.

SIS przestawił polskiemu operatorowi kompleksowe rozwiązanie, które obejmuje między innymi kursy na 73 000 wydarzeń na żywo rocznie, a ponadto możliwość korzystania z transmisji na żywo oraz danych i grafik. Poprzez współpracę z GO+bet SIS zapewni także polskim klientom szeroki zakres rynków i kursów, tak aby obstawianie wyścigów konnych i chartów przebiegało bezproblemowo.

Podpisana umowa ma być dowodem na ogromny popyt na wyścigi konne w Europie Wschodniej. Dodatkowo, duża liczba wydarzeń i możliwość zwiększenia swoich przychodów stanowi także atrakcyjne rozwiązanie dla operatorów.

Przełomowe partnerstwo

– To dla nas przełomowa umowa, ponieważ po raz pierwszy nasze treści dostępne będą w Polsce. Pozwoli nam to znacznie wzmocnić nasz zasięg w Europie Wschodniej, a szerokiemu gronu nowych klientów zapewni dostęp do bogatej oferty zakładów – powiedział Bartłomiej Michałek, dyrektor handlowy SIS na Wielką Brytanię i Europę. – Współpraca z Go+bet to kolejny ważny krok naprzód w naszych wysiłkach zmierzających do ekspansji na wschodzący wschodnioeuropejski rynek. Po raz kolejny ilustruje to zdolność SIS do dostarczania operatorom najnowocześniejszych i generujących przychody treści – dodał Michałek.

Satysfakcji z podpisania przełomowej umowy nie kryje także Mateusz Banaś, dyrektor operacyjny w Go+bet: – Cieszymy się, że podpisaliśmy umowę z SIS. Stanowi to podkreślenie naszych nieustannych dążeń do tego, by dostarczać klientom w Polsce unikalnych treści z całego świata. Dzięki możliwości obstawiania wyścigów o dowolnej porze dnia nasza pozycja na rynku w Polsce znacznie się poprawi i jesteśmy przekonani, że nasi gracze będą podekscytowani nowymi możliwościami, które zostaną im zaoferowane – kwituje Banaś.

Dodaj komentarz