Ogolna 15 stycznia 2024

SIS wprowadza wyścigi konne do usług zakładów sportowych na żywo w Polsce

SIS (Sports Information Services), dostawca całodobowych usług w zakresie zakładów sportowych na żywo, zawarł umowę na prezentację treści z torów wyścigów konnych w Polsce.

SIS rozszerzył swoją ofertę treści sportowych online i zawarł nową umowę na wyświetlanie treści ze wszystkich trzech torów wyścigów konnych w Polsce.

Zapewni to 60 wyścigów rocznie od kwietnia do listopada, zwiększając zawartość oferty SIS i zapewniając operatorom dalsze możliwości zawierania zakładów.

Tory wyścigowe, z których zakłady będą dostępne, znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i Sopocie. SIS prezentuje obecnie wyścigi z wielu lokalizacji w Europie, w tym z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec i Hiszpanii.

SIS ma na swojej platformie portfolio obejmujące ponad 35 000 wyścigów konnych, w tym zawody transmitowane na żywo, dane, komentarze i grafikę ekranową z wyzwalaczami zakładów.

Szef międzynarodowych wyścigów konnych w SIS, Conall McSorley, powiedział: – Dodanie wysokiej klasy polskich zawodów jeszcze bardziej podkreśla naszą koncentrację na zapewnianiu operatorom i ich klientom najszerszego zakresu możliwości obstawiania zakładów z całego świata: 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Europejskie wyścigi konne to część naszej oferty, którą z pasją ulepszamy, a dzięki wysokiej jakości wyścigom z Polski jesteśmy pewni, że zarówno operatorzy, jak i obstawiający pozytywnie zareagują na to uzupełnienie naszej oferty.

Dominik Nowacki, Prezes Zarządu TRAF podzielił się swoimi przemyśleniami na temat nowego partnerstwa: – SIS słynie z zapewniania najlepszych momentów wyścigowych z całego świata. Fantastycznie jest podpisać tę umowę, która potwierdza jakość naszego produktu i przybliża polskie wyścigi znacznie szerszemu gronu odbiorców. Umowa będzie integralną częścią realizacji naszego celu, jakim jest promocja wyścigów konnych w Polsce, na całym świecie oraz zapewnienie klientom atrakcyjnych możliwości zawierania zakładów.

fot. Tor Służewiec

Dodaj komentarz