Ogolna 17 lutego 2023

Spakuj sprzęt do biegania i przygotuj się na Prague Gaming & TECH Summit 2023

autor: Mateusz Mazur
#hipthers startują z serią wyjątkowych sesji networkingowych, w których wziąć będą mogli udział wszyscy uczestnicy PRAGUE GAMING & TECH SUMMIT. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem, a 75% dostępnych miejsc jest już zarezerwowanych. Z dumą komunikujemy również, że Interplay weźmie udział w wydarzeniu jako partner medialny.

Prague Gaming & Tech Summit

Na początku najważniejsze informacje. Z racji ograniczonej liczby miejsc, działaj szybko i zarejestruj się tutaj, aby wziąć udział w wydarzeniu.

O tym, że PRAGUE GAMING & TECH SUMMIT będzie sukcesem możemy być przekonani. Wszystko ze względu na wyjątkowy zespół HIPTHER Agency, który osiągnął w ciągu ostatnich siedmiu lat naprawdę imponujące wyniki, łącząc kilku interesariuszy z branży podczas podczas swoich spotkań i sesji.

Sponsorami nadchodzącego wydarzenia będą między innymi Cloudflare, GR8 TECH, Nordic Gambling, NSoft, nanocosmos, Tom Horn Gaming oraz Vit2Go.

W 2023 roku wydarzenie zmieni się w dwudniową konferencję, która automatycznie zwiększy możliwości nawiązywania kontaktów, dlatego zespół przygotował kilka wyjątkowych sesji networkingowych, z których możesz skorzystać.

– Już od pierwszej edycji naszego szczytu w Pradze uczestnicy wydarzenia mówią nam, że są zachwyceni treścią i sesjami networkingowymi organizowanymi w ramach wydarzenia. Zawsze słuchamy, uczymy się i wdrażamy rozwiązania w oparciu o opinie naszych uczestników. Ponieważ mamy teraz możliwość podwojenia liczby sesji networkingowych, chcemy trochę urozmaicić całość i dać z siebie jeszcze więcej. Dlatego już niebawem będziemy w stanie przedstawić uczestnikom ofertę rozszerzoną o Drinki Powitalne, Bieg Networkingowy i Śniadanie Networkingowe – powiedział Zoltán Tűndik, współzałożyciel i szef biznesu w agencji Hipther.

Plan wydarzenia

Oto niektóre z najważniejszych sesji, na które z pewnością warto zwrócić uwagę:

Dzień 0 – Drinki Powitalne

Już 28 marca masz okazję spotkać się z niektórymi uczestnikami i oczywiście powitać znajomych z branży, delektując się drinkami u sponsora sesji. Jeśli przyjeżdżasz do Pragi 28 marca, zatrzymaj się w oficjalnym hotelowym barze po 18:00, aby zyskać już na starcie.

Dzień 1 i Dzień 2

Zarówno 29 (dzień 1), jak i 30 marca (dzień 2) masz okazję nawiązać kontakt ze znajomymi z branży i ekspertami podczas specjalnie zaprojektowanych przerw na networking oraz podczas bezpłatnej przerwy na lunch. Oprócz aktywności networkingowej, możesz także cieszyć się wysokiej jakości jedzeniem, przekąskami, napojami i napojami.

Poranny bieg networkingowy i śniadanie networkingowe

30 marca (dzień 2) zapraszamy wszystkich do założenia sportowego obuwia i wzięcia udziału w biegu na 5-7 km w Pradze. Trasa jest piękna, a bieg rozpocznie się pod hotelem i tam też się zakończy. Podczas spokojnego biegu możesz zaangażować się w dyskusje z uczestnikami.

Wieczorne sesje networkingowe 

Zarówno 29 (Dzień 1), jak i 30 marca (Dzień 2) zapraszamy na wieczorny relaks podczas spotkań towarzyskich, na które z reguły uczestnicy uczęszczają bardzo licznie. Będzie to okazja to nawiązania bardziej niezobowiązujących dyskusji przy drinkach, a nawet kolacjach. Miejsca, w których odbędą się dwa wieczorne spotkania towarzyskie, będą ujawnione tylko zarejestrowanym uczestnikom wydarzenia.

Jak wspomniano wcześniej i w ostatnich komunikatach prasowych, w 2023 r. podczas PRAGUE GAMING & TECH SUMMIT odbędzie się jeszcze więcej wizjonerskich dyskusji, przedstawione zostaną wysokiej jakości raporty zawierające najnowsze informacje rynkowe z Czech, Słowacji, Polski, Rumunii, Austrii, Niemiec, Szwajcarii, Węgier, Szwecji, Danii, Finlandii, USA i nie tylko.

Wydarzenie odbędzie się w Vienna House Andel’s Praga w dniach 29-30 marca, a delegaci są zaproszeni do wzięcia udziału w wyjątkowym evencie, który dla wielu liderów zawsze był uważany za obowiązkową konferencję w regionie.

Dyrektorzy najwyższego szczebla, eksperci ds. zgodności, urzędnicy państwowi, którzy działają w iGaming, eSports, Blockchain, Artificial Intelligence, Fintech, Virtual/Augmented/Mixed Reality i wielu innych podzielą się swoją wiedzą i są gotowi spotkać się z Tobą w Pradze w dniach 29-30 marca 2023 r.

Uczestnicy mają również możliwość wykonania kroku w przyszłość, wchodząc do metaverse za pośrednictwem gogli wirtualnej rzeczywistości na miejscu podczas pokazu.

Szczegóły rejestracji

W tej chwili możesz zarezerwować Delegat Pass lub zdecydować się na Combo Pass (który obejmuje 3 noce zakwaterowania w hotelu). Więcej szczegółów znajdziesz tutaj.

Ponadto miej oko na European Gaming Quarterly Meetups, które oferują dają okazję do śledzenia branży gier na bieżąco przez cały rok.

Hipther Agency jest marką macierzystą European Gaming, PICANTE, WireUp Zone, Gaming Americas, eSports Connect, aplikacji informacyjnej HIPTHER oraz aplikacji sieciowej WireUp dostępnej w Sklepie Play.

Aby otrzymywać stałe aktualizacje z sieci HIPTHER i aktualizacje programu konferencji, zapisz się tutaj.

Dodaj komentarz