Ogolna 29 marca 2023

SportyBet rozpoczyna współpracę z Manchesterem City

autor: redakcja
Marka SportyBet należąca do Sporty Group rozpoczyna współpracę z angielskich klubem piłkarskim - Manchester City, zostając oficjalnym partnerem bukmacherskim w Afryce. 

SportyBet rozpoczyna współpracę z Manchesterem City

W ramach uzgodnionej umowy, SportyBet oraz Manchester City będą współpracować pod wspólną marką nad treściami skierowanymi do klientów w całej Afryce. Nie zabraknie również specjalnych doświadczeń stworzonych dla użytkowników platformy SportyBet.

SportyBet to marka należąca do Sporty Group, firmy zajmującej się mediami sportowymi, która działa w krajach afrykańskich takich jak Nigeria, Ghana, Kenia czy Uganda.

Nowy regionalny partner

W takich słowach rozpoczęcie współpracy ze SportyBet komentuje Kaitlyn Beale, VP Global Partnership Sales w Manchesterze City – Cieszymy się, że możemy powitać SportyBet jako nowego regionalnego partnera Manchesteru City. Nasze grono kibiców w Afryce wciąż rośnie, czego dowodem jest zainteresowanie naszymi wydarzeniami. Nie możemy doczekać się współpracy ze SportyBet, co jeszcze bardziej zbliży fanów do klubu.

Satysfakcji z umowy nie kryje Oluchi Enuha, dyrektor marki Sporty Group – Jesteśmy absolutnie zachwyceni dodaniem Manchesteru City do naszej listy partnerów. Angielski klub udowadnia, że jest jednym z najbardziej ekscytujących zespołów w Europie. Ich marka i zawodnicy doskonale reprezentują rodzaj rozrywki, którą Sporty Group chce zapewnić swoim klientom w Afryce. Wierzymy, że to dopiero początek wyjątkowo innowacyjnej współpracy, która naszym zdaniem będzie korzystna dla obu marek w Afryce.

Dodaj komentarz