Ogolna 11 stycznia 2021

Stanislav Stanev rezygnuje ze stanowiska w EGT

Stanislav Stanev zrezygnował ze stanowiska dyrektora ds. marketingu i sprzedaży w EGT. Z firmą związany był prawie 17 lat, ale niedawno podjął decyzję, iż chce spróbować nowych wyzwań. 

Wielkie doświadczenie Stanislava Staneva

Euro Games Technology (EGT) ogłosiło w czwartek, że Stanislav Stanev podjął decyzję o ustąpieniu ze stanowiska dyrektora Marketingu i Sprzedaży, aby rozpocząć nową ścieżkę kariery. Jak wspomnieliśmy Stanev był częścią firmy od prawie 17 lat, zajmując różne stanowiska. Od siedmiu lat był Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu.

Trudna decyzja

Według najważniejszych przedstawicieli firmy, Stanislav Stanev w trakcie swojej pracy dla Euro Games Technology dokonał wielkich rzeczy na wielu płaszczyznach działalności. W tym zyskał zaufanie wielu klientów, a także firm branżowych z całego świata.

W imieniu całego zespołu dziękuję Panu Stanevowi za okazane profesjonalne podejście do pracy i życzę mu wielu przyszłych sukcesów – powiedział Vladimir Dokov, CEO Euro Games Technology.

W trakcie swojej pracy Stanew m.in. brał udział w wielu ważnych dla rozwoju firmy negocjacjach. Bez jego udziału mogłyby mieć one zupełnie inny przebieg. Właśnie z tych powodów bardzo trudno będzie go zastąpić na jednym z najważniejszych stanowisk w EGT.