Ogolna 8 kwietnia 2019

STATSCORE dba o swoich pracowników i ich dzieci

autor: BB
Strajk nauczycieli w Polsce rozpoczął się dziś i potrwa do odwołania. Dla dużej liczby rodziców stanowi to problem, ponieważ będąc w pracy, nie mogą zapewnić opieki swoim dzieciom. Pracownicy Statscore nie muszą się tym jednak przejmować, gdyż na czas strajku mogą pracować zdalnie.

Kilka godzinym temu na oficjalnym profilu firmy na Twitterze pojawiła się następująca wiadomość: – Statscore dba o swoich pracowników i ich dzieci. Od poniedziałku 8 kwietnia, gdy nauczyciele pójdą na strajk, każdy pracownik, który jest rodzicem, może pracować zdalnie. Taka możliwość będzie istniała do końca strajku. 

Cieszymy się, że Polska firma, która m.in dostarcza dane sportowe do bukmacherów potrafi zadbać również o swoich pracowników dla których strajk nauczycielski mógłby w dużej mierze utrudnić normalne funkcjonowanie. Wpływnie to również pozytywnie na PR całej firmy i zachęci potencjalnych pracowników, którzy w przyszłości mogą rozpocząć tam pracę (rekrutacje trwają, więc warto zajrzeć do ich zakładki z ofertami

Łączymy ludzi poprzez to, co robimy i tworzymy lepszy świat sportu każdego dnia – czytamy w kolejnym akapicie… Możliwość zdalnej pracy dla rodziców – w trakcie strajku nauczycieli – pokazuje, że firma nie tylko tworzy lepszy świat dla firm zajmujących się sportem, ale także dla swoich pracowników. Oczywiście nie każde przedsiębiostrwo może pozwolić sobie na taką pomoc dla swoich pracowników, ale jeśli są ku temu możliwości, to warto brać przykład. 

Fot. Twitter "STATSCORE"