Ogolna 27 lipca 2022

Steve Hawkes nowym dyrektorem w Flutter Entertainment

Flutter Entertainment mianował nowego dyrektora ds. reputacji i publicznych w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Został nim Steve Hawkes. 

Steve Hawkes w Flutter Entertainment

W swojej nowej roli Hawkes będzie odpowiedzialny na nadzorowanie zewnętrznej komunikacji Flutter Entertainment z markami w Wielkiej Brytanii oraz Irlandii. Są to m. in. Paddy Power, Betfair czy Sky Bet.

Hawkes trafił do Flutter Entertainment z firmy komunikacyjnej BCW Global, gdzie od października 2019 pełnił funkcję starszego dyrektora i szefa strategicznych mediów. Wcześniej zajmował wysokie stanowiska w branży dziennikarskiej pracując np. w The Daily Telegraph.

– Jestem zachwycony tym, że będę mógł dołączyć do Flutter Entertainment. Pozostaję wdzięczny nowym szefom za danie mi szansy w nowej branży po wcześniejszych dwudziestu latach, które spędziłem w dziennikarstwie. Wiele mogłem się nauczyć i bardzo to doceniam – powiedział sam Hawkes.

Kolejne zmiany we Flutter Entertainment

Flutter jest właścicielem szeregu światowych marek, w tym FanDuel, PokerStars czy Paddy Power. W maju grupa ujawniła, że zakończy swój 20-letni związek z firmą audytową KPMG na rzecz Deloitte. Jest to zgodne z zasadami UE, według których podmioty interesu publicznego muszą zmienić firmy audytorskie po dziesięciu latach.

Flutter, które prowadzi 625 punktów bukmacherskich w Wielkiej Brytanii i Irlandii cały czas próbuje stawiać kolejne kroki w kierunku rozwoju. Ostatnio grupa poinformowała, że planuje ulepszyć ofertę detaliczną Paddy Power za pośrednictwem swojej “globalnej społeczności innowacji”, o czym pisaliśmy tutaj.

Dodaj komentarz