Bukmacherka 7 lipca 2023

STS dba o pracowników. Bezpłatne… rowery i hulajnogi

autor: redakcja
STS pochwalił się współpracą z firmą Roler. W wyniku umowy pracownicy bukmacherowego potentata będą mogli bezpłatnie korzystać z rowerów i hulajnóg elektrycznych.

“Nareszcie skończyły się monotonne dojazdy do pracy i czas spędzony w katowickich korkach!  Teraz nasi pracownicy mają dostęp do bezpłatnych hulajnóg i rowerów, które umożliwiają im nie tylko utrzymanie dobrej formy fizycznej, ale również redukowanie emisji CO2.

To mały, ale istotny krok w kierunku budowania bardziej zrównoważonej przyszłości. W końcu każda podróż zaczyna się od małych kroków, szczególnie ta do pracy!

Jesteśmy dumni, że tak jak w pracy, tak i poza nią zapewniamy naszym pracownikom dostęp do innowacyjnych rozwiązań, które znacząco wpływają na jakość ich życia i mają pozytywny wpływ na nasze otoczenie

Ta współpraca sprawia nam szczególną radość z jeszcze jednego powodu – jest lokalna. Cieszymy się z możliwości wzmacniania naszej lokalnej społeczności i wspierania przedsiębiorstw z naszej okolicy (a w zasadzie z naszej ulicy)” – czytamy w oficjalnym komunikacie STS S.A.

Pracownicy bukmacherskiego giganta będą mogli szybciej dotrzeć do pracy, a przy okazji dołożą swoją cegiełkę do ochrony środowiska. Oby inni pracodawcy wzięli przykład i w taki lub podobny sposób zadbali o swoich pracowników.

tagi:STS

Dodaj komentarz