STS na koszulkach Cracovii

kategoriaBukmacherka autorBB data09.02.2019
"STS" poszerzył zakres współpracy z krakowskim klubem, dzięki czemu jego logo znalazło się na koszulkach pierwszej drużyny.

Logo największego polskiego bukmachera od kilku dni widnieje na rękawkach koszulek Cracovii. Oczywiście firma zarządzana przez Mateusza Juroszka nie byłaby sobą, gdyby nie zorganizowała specjalnej akcji z tej okazji. Otóż w dniach 7-8 lutego posiadacze koszulek mogli dokonać darmowej personalizacji (nadruk nazwiska, numeru oraz logo "STS") w klubowym sklepie. Udział w tym programie mogli wziąć kibice, którzy posiadali trykoty z tego i poprzedniego sezonu. 

– STS jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku bukmacherskiego, ale również największym prywatnym podmiotem wspierającym rodzimy sport. Po dwóch latach współpracy z Cracovią zdecydowaliśmy się na rozszerzenie zakresu umowy, dzięki czemu logo STS znajdzie się na koszulkach piłkarzy. W dalszym ciągu będziemy także inicjować przedsięwzięcia skierowane do kibiców, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu. Pierwszą wspólną aktywacją jest personalizacji klubowych koszulek, do czego zachęcamy wszystkich kibiców Cracovii – powiedział prezes STS, Mateusz Juroszek.

"STS" po raz kolejny udowodnił, że stawia na oryginalne akcje, w które zaangażowani są kibice. Przypomnijmy, że wcześniej firma zarządzana przez Mateusza Juroszka wykonała m.in. takie projekty jak: wymiana trykotów K. Hamalainena, kolorujeMY, Koszulka na Basel, a także przygotowanie specjalnej oprawy meczowej na ostatni mecz Artura Boruca w reprezentacji narodowej. 

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 09.02.2019
    ]