STS oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki

kategoriaBukmacherka autorBB data15.10.2019

Największy bukmacher w Polsce pierwszy raz podpisał umowę sponsoringową z rozgrywkami ligowymi. STS będzie nie tylko oficjalnym partnerem Polskiej Ligi Siatkówki, ale także bukmacherem. Jego logo pojawi się w trakcie wszystkich meczów Plus Ligi przez cztery najbliższe sezony. 

Podpisana umowa obejmuje ekspozycję logotypu w trakcie wszystkich spotkań Plus Ligi w takich miejscach jak: bandy stałe i LED oraz na ściankach prasowych. Poza tym kontrakt przewiduje publikację treści na stronie internetowej oraz w social mediach. Co więcej w trakcie wybranych meczów bukmacher będzie organizował specjalną strefę kibica, a fani siatkówki będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty na mecze polskiej ligi siatkówki. Standardowo STS będzie prowadził akcje marketingowe skierowane do klubów i kibiców. Bukmacher będzie również w posiadaniu puli biletów na każdy mecz ligowy, która trafi do fanów poszczególnych drużyn.

Umowa między STS a PLS, to kolejny etap realizacji strategii wspierania rodzimego sportu oraz polskiej siatkówki. Obecnie jesteśmy oficjalnym partnerem m.in. zespołu Asseco Resovia, siedmiu klubów Ekstraklasy czy reprezentacji Polski w piłce nożnej. Jako największy prywatny sponsor polskiego sport wspieramy również wiele organizacji i zawodników w całym kraju. Współpraca z Polską Ligą Siatkówki wpisuje się w plan kooperacji z najbardziej rozpoznawalnymi markami sportowymi, a taką z pewnością jest Plus Liga. Nasz kontrakt przełoży się na szereg korzyści zarówno dla STS, ligi, a przede wszystkim kibiców – powiedział prezes STS, Mateusz Juroszek.

Z podpisania umowy sponsoringowej zadowolony jest również prezes zarządu Polskiej Ligi Siatkówki S.A., Paweł Zagumny: – Jestem bardzo zadowolony z podpisania umowy z tak uznaną marką na rynku, jaką jest STS. Kolejny silny partner wspierający PLS oraz PlusLigę, Ligę Mistrzów Świata powoduje, że nasze rozgrywki nabierają rozpędu. Umowa partnerska i sponsoringowa zwiększa stabilność i możliwości rozwoju naszej zawodowej ligi, to szczególnie dobra wiadomość w momencie, gdy rozpoczynamy dwudziesty, historyczny sezon zawodowej ligi.

Jak już wcześniej wspomnieliśmy umowa bukmachera z Polską Ligą Siatkówki potrwa przez najbliższe cztery lata, a więc do 2023 roku.

Fot. Twitter STS

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 15.10.2019
    ]