Bukmacherka 4 czerwca 2024

STS wprowadził “bonus ALL IN”

autor: redakcja
STS, lider polskiego rynku bukmacherskiego, wprowadził “Bonus ALL IN”, czyli kolejne w ostatnim czasie atrakcyjne rozwiązanie dla wszystkich swoich klientów.

“Bonus ALL IN”, to nowy produkt dostępny wyłącznie w ofercie STS. W wybranych akcjach, po spełnieniu warunków, gracze otrzymują bonus ALL-IN. Chodzi o to, by postawić jeden zakład za całą kwotę otrzymanego wcześniej bonusu (dokładnie tak jak w przypadku popularnych freebetów). To co jest wyjątkowego to fakt, że STS nie kasuje stawki zakładu. Jeżeli kupon będzie wygrany, cała kwota trafi prosto na depozyt bez konieczności kolejnego obrotu. Dodatkowo, po postawieniu kuponu z promocji “ALL IN”, klient może zagrać kolejny kupon bonusowy, bez czekania na rozliczenie poprzedniego.

Nie tak dawno STS wprowadził do oferty Game Changer, produkt, dostępny w ofercie online, polegający na tym, że jeśli drużyna, na którą postawił gracz, osiągnie przewagę dwóch goli w trakcie meczu, zakład zostaje automatycznie uznany za wygrany niezależnie od ostatecznego wyniku. Kolejnym produktem od STS jest „Bonuseria”, czyli rozwiązanie, dzięki któremu klienci mogą co tydzień zdobyć gwarantowane 50 zł bonusu bez względu na osiągany wynik, a także dwie bezpłatne gry. „Wizjoner”, to gra w której za wytypowanie dokładnych wyników wybranych meczów można wygrać nawet 150 000 zł.

STS jest największą firmą bukmacherską w Polsce. Za sprawą dynamicznego rozwoju w ciągu ostatnich lat zdominował sektor legalnych firm bukmacherskich w Polsce. Bukmacher aktywnie angażuje się we wspieranie polskiego sportu, będąc największym prywatnym podmiotem na rodzimym rynku sponsoringu. Firma jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, a także sponsorem m.in. Rakowa Częstochowa, Jagiellonii Białystok, Widzewa Łódź, Zagłębia Lubin, czy siatkarskiej ZAKSY Kędzierzyn Koźle.

Dodaj komentarz