Bukmacherka 8 listopada 2023

STS wzmacnia struktury. Mateusz Młodziński dołączył do zespołu

autor: redakcja
STS wzmacnia dział marketingu. Na początku listopada do lidera polskiego rynku bukmacherskiego dołączył Mateusz Młodziński, który objął stanowisko Head of Customer Value Management. Z branżą bukmacherską związany jest od wielu lat na szczeblu międzynarodowym.

Mateusz Młodziński przychodzi do STS bezpośrednio z brytyjskiego Entain, w którym przez ostatnie trzy lata był Head of Acquisition and Retention na rynki CEE. Wcześniej, przez wiele lat pełnił role z obszaru CRM, afiliacji oraz akwizycji. W STS, Młodziński odpowiada m.in. za projekty mające wpływ na zwiększenie tzw. Customer Lifetime Value, a także za wypracowanie odpowiednich procesów i narzędzi, które pozwolą jeszcze lepiej ewaluować poszczególne działania marketingowe.

Dołączając do STS chcę przede wszystkim dzielić się moim doświadczeniem międzynarodowym w obszarach CRM, ale także czerpać z wiedzy ludzi, którzy niezmiennie od lat pracują na pozycję lidera tej firmy w Polsce. Jestem pewien, że w połączeniu z ich wiedzą i doświadczeniem, wzniesiemy na jeszcze wyższy poziom wiele procesów i narzędzi, dzięki czemu STS wyraźnie zaznaczy kolejne przewagi konkurencyjne na rynku – mówi Młodziński.

Nie zatrzymujemy się w dynamicznym rozwoju STS, który nie byłby możliwy bez pozyskiwania wartościowych specjalistów. Wieloletnie i międzynarodowe doświadczenie Mateusza z pewnością pozwoli nam na dalsze umacnianie pozycji lidera rynku w wielu obszarach, a także na doskonalenie naszej organizacji. Podczas gdy wielu operatorów z trudem boryka się rynkowymi wyzwaniami, STS inwestuje w dalszy rozwój – mówi Paweł Rabantek, Chief Marketing Officer w STS.

STS największym i najbardziej rozpoznawalnym podmiotem w branży zakładów bukmacherskich w Polsce posiadającym blisko 25-letnie doświadczenie oraz ponad 40% udział w polskim rynku. Jego markę umacniają kluczowe umowy sponsorskie – m.in. z piłkarską reprezentacją Polski, klubowym mistrzem kraju – Rakowem Częstochowa oraz najlepszą siatkarską drużyną Europy – ZAKSĄ Kędzierzyn Koźle.

Dodaj komentarz