Bukmacherka 17 lutego 2022

Superbet chce poznać Twoją opinię (i przekazać Ci 10PLN na zakłady)!

Zakłady bukmacherskie Superbet dały się już wielokrotnie poznać jako nasz sprawdzony i wiarygodny partner. Firma mierzy jeszcze wyżej i chce sprawdzić opinię użytkowników o swoich produktach i obsłudze. Wspólnie z firmą badawczą Pentagon Research bukmacher przygotował ankietę, za wypełnienie której otrzymać można 10 pln na grę!

Jak przystało na Superbet, ankieta jest przygotowana precyzyjnie i można się wypowiedzieć oraz ocenić każdy aspekt funkcjonowania bukmachera, także na tle konkurencji. Firma chce się dalej rozwijać, a jak wiadomo opinia prawdziwych użytkowników jest najcenniejszą wiedzą, aby zapewnić postęp w wielu dziedzinach i biznesie.

Zachęcamy oczywiście do przekazywania wyłącznie szczerych odpowiedzi we wszystkich pytaniach, aby Superbet mógł wyciągnąć właściwe wnioski i polepszać jakość oferowanych Wam usług.

Bonus 10 PLN przysługuje każdej osobie, która pozostawi na końcu ankiety swój adres email, przypisany do konta w Superbet.

Czas na wypełnienie kwestionariusza macie tylko dziś (17 lutego godz. 23:59), a bonusy zostaną przyznane w przyszłym tygodniu. Wypełnienie zajmie około 10-15 minut.

Żeby nie zapomnieć o akcji, kliknij i wypełnij już teraz:

https://pentagononline.pl/ankieta/www/badanie-bukmacherskie-2022.html

Dodaj komentarz