Bukmacherka 19 stycznia 2024

Superbet i Kanał Sportowy razem na dłużej

autor: redakcja
Superbet i Kanał Sportowy przedłużyli współpracę. – Zostajemy z Kanałem Sportowym na kolejne lata. I myślę, że przed nami owocna współpraca – powiedziała Katarzyna Gawlik, członek zarządu Superbet Polska.

Długa, owocna, tak jak do tej pory. Dalej będziemy super – dodał Bartosz Malaka, Head of marketing Superbet Polska. Z kolei Mateusz Borek przyznał: – To będzie nasza super przewaga na rynku – stwierdził jeden ze współwłaścicieli i założycieli Kanału Sportowego na Instagramie.

“Dostarczymy wam wspólnie jeszcze więcej sportu, emocji i wygranych kuponów” – czytamy w mediach społecznościowych KS.

Superbet został założony w 2009 r. w Rumunii, jako jeden z operatorów zakładów bukmacherskich na dynamicznie rozwijającym się rynku branży bukmacherskiej i hazardowej w Europie Środkowo-Wschodniej. Od czasu założenia, firma Superbet rozwinęła swoją sieć do ponad 1200 punktów naziemnych na terenie całej Rumunii. Prężnie się rozwijając, firma powiększyła swoje wpływy, oferując zakłady online, otwierając kasyna i inwestując w najnowsze technologie.

Zespół Superbet ma ponad 3500 członków. Pracownicy naszej grupy mają postawę sportowców, którzy traktują każde wyzwanie jako szansę na wykazanie się talentem, doświadczeniem i chęcią bycia lepszym każdego dnia.

Grupą Superbet kieruje zespół wykonawczy z dużym doświadczeniem w dziedzinie hazardu na poziomie krajowym i międzynarodowym. Wizja kierownictwa wyższego szczebla, w połączeniu z doświadczeniem zdobytym podczas koordynowania innych udanych biznesów, szybko zmaterializowała się w wynikach Superbet, który jest w tej chwili firmą o największym wzroście w dziedzinie zakładów i gier w Europie Środkowo-Wschodniej.

Superbet w Polsce, rozpoczął swoją działalność z liczbą 48 punktów stacjonarnych. Stale inwestując w rozwój, innowacyjność produktów i oferowanych usług. 18.10.2019r. Superbet uzyskał zezwolenie polskiego Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez sieć Internet. Obecnie Klienci Superbet mogą zakładać się za pośrednictwem strony internetowej oraz najnowocześniejszej aplikacji do zakładów sportowych na rynku.

Dodaj komentarz