Bukmacherka 12 maja 2023

Superscore – nowa aplikacja dla fanów sportu

autor: redakcja
Superbet, jedna z najszybciej rozwijających się firm na polskim rynku bukmacherskim jako pierwsza spółka z całej Grupy wprowadziła unikalną aplikację, która jako jedyna agreguje wiele funkcji, których używają fani sportu. Wyniki na żywo, informacje o transmisjach, statystyki, newsy czy grupy dyskusyjne, to wszystko jest dostępne w jednym miejscu – w Superscore.

Aplikacja, która zadebiutowała na rynku w połowie kwietnia oferuje dostęp do 250 lig piłki nożnej na całym świecie. W bazie Superscore jest ponad 2000 drużyn i 50 tysięcy zawodników. Można w niej śledzić wyniki zarówno topowych lig na całym świecie, jak i rozgrywki międzynarodowe np. UEFA – Liga Mistrzów, Liga Europy i Liga Konferencji, Copa Libertadores i Copa Sudamericana czy CONCACAF Liga Mistrzów. Aplikacja jest bezpłatna i dostępna zarówno na urządzenia z systemem Android, jak i iOS.

– Tworząc Superscore kierowaliśmy się wygodą użytkowników i chęcią ułatwienia życia. Teraz fani sportu mają możliwość korzystania z potrzebnych im funkcji w jednej aplikacji. Superscore łączy w jednym miejscu wiele funkcji znanych z innych aplikacji, oprócz śledzenia wyników rozbudowaliśmy ją także o strefy wiedzy, rozrywki oraz informacje o transmisjach meczów na żywo. Wkrótce uruchomimy także quiz prowadzony w czasie rzeczywistym – wyjaśnia Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Superscore wykracza poza to co do tej pory znali kibice. Na szczególną uwagę zasługują newsy, dostępnych jest kilka kanałów tematycznych z wyselekcjonowanymi treściami. Są one przygotowane specjalnie na potrzeby rynków lokalnych. W przypadku rynku polskiego są to np. kanał dotyczący Ekstraklasy czy newsy związane z polskimi piłkarzami występującymi w ligach zagranicznych. W Superscore można też znaleźć szybkie treści takie jak memy czy te związane z piękniejszą stroną piłki nożnej.

Jednak będzie się tam pojawiać także wiele merytorycznych treści, bo w aplikacji publikować będą również influencerzy czy dziennikarze ze znanych portali sportowych. W aplikacji można też w specjalnej zakładce znaleźć informacje o dostępnych transmisjach ze spotkań ulubionej drużyny meczów piłki nożnej w tym m.in. hiszpańskiej La Liga, niemieckiej Bundesligi, włoskiej Serie A czy portugalskiej Primeira Liga. Niebawem w aplikacji ma się pojawić niepowtarzalny quiz z nagrodami, prowadzony w czasie rzeczywistym przez znanego prezentera.

– Superscore to naturalny krok w rozwoju Superbet. Jako lider i jedna z najszybciej rozwijających się firm bukmacherskich w Polsce i Europie pragniemy dostarczać naszym klientom najlepsze i najbardziej zaawansowane rozwiązania technologiczne. Wykorzystując architekturę opartą na mikrousługach. Nasza platforma jest w pełni skalowalna i może być dostosowywana do ciągle zmieniających się wymagań. Oznacza to, że nasi użytkownicy będą mieli stały dostęp do najnowszych i dokładnych informacji, niezależnie od zmieniającego się otoczenia. Superbet dokłada wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom światowej klasy jakość, a rozwój Superscore jest świadectwem tej obietnicy – mówi Adam Lamentowicz, CEO Superbet.

Aplikacja Superscore jako pierwsza wystartuje na polskim rynku, następnie pojawi się w Belgii, Rumunii i Serbii. Za Superscore stoi Ivan Klaric, który wraz ze swoim zespołem odegrał kluczową rolę w rozwoju Grupy Superbet w ostatnich latach. Zespół pod jego kierownictwem stworzył aplikacje sportowe i gamingowe dla całej grupy.

– To dopiero początki, dlatego zapraszamy fanów sportu do podzielenia się z nami swoimi opiniami na temat Superscore. Kibice są w centrum naszej uwagi, a naszą misją jest niestrudzenie działać, aby nasz produkt zachwycał swoją ofertą, którą będziemy stale ulepszać, wprowadzając nowe dyscypliny sportu, ekscytujące treści, gry i quizy na żywo. Nie możemy się doczekać jak aplikacja zostanie odebrana w Polsce i pierwszych opinii użytkowników – mówi Ivan Klaric.

Aplikacja Superscore jest dostępna zarówno na urządzenia z systemem iOS w sklepie Apple oraz na urządzenia z systemem Android w sklepie Google Play.

Dodaj komentarz