Bukmacherka 20 listopada 2023

Świąteczny Survival w Superbet. Do wygrania 600 000 złotych!

autor: redakcja
Analizowanie sportowych statystyk podczas lepienia pierogów? Wybieranie najciekawszych meczów do obstawienia w czasie mieszania bigosu? Pieczenie serniczka połączone z rozważaniem wyższości Piasta Gliwice nad Stalą Mielec (lub odwrotnie)? To wszystko czeka graczy, którzy zdecydują się wziąć udział w drugiej – świątecznej – edycji promocji Survivalowej w Superbet. Na najbardziej wytrwałych czeka 600 000 złotych do podziału!

Już 24 listopada startuje druga edycja Survivalu w Superbet. Pierwsza cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów. – W naszym Survivalu na start nowego sezonu piłkarskiego nagrodziliśmy aż 1841 graczy, którzy byli aktywni przynajmniej przez 29 dni w sierpniu. W puli było do podziału pół miliona złotych, więc na konto każdego z uczestników promocji trafiło w formie freebetu ponad 270 złotych. Żeby sięgnąć po nagrodę, wystarczyło postawić jeden zakład dziennie. Sukces tej promocji sprawił, że zdecydowaliśmy ja powtórzyć w okresie przedświątecznym i dać naszym graczom dodatkową motywację do sportowej zabawy – mówił Łukasz Seweryniak, CEO Superbet Polska.

Świąteczny Survival to zwiększona o 100 000 złotych pula nagród i nieco podniesiona poprzeczka – pomiędzy 24 listopada kiedy startuje promocja a 24 grudnia, kiedy się kończy, gracz, aby sięgnąć po nagrodę, musi być aktywny przez 30 dni. Codziennie należy postawić dowolny kupon na wydarzenie z tego samego dnia za minimum 30 złotych. Minimalny kurs nie jest wymagany, a wydarzenie musi być rozliczone tego samego dnia.

Rok temu na katarskich boiskach odbywał się pierwszy w historii zimowy mundial, który sprawił, że listopad i grudzień w sporcie stały się wyjątkowo gorące. Tym razem tak wielkiej imprezy nie będzie, ale jedno jest pewne – uczestników Świątecznego Survivalu w Superbet czekają ogromne sportowe emocje i dobra zabawa, a na koniec wartościowy prezent! – Wyniki oglądalności zeszłorocznego mundialu pokazują, że listopad i grudzień to czas, kiedy kibice jeszcze bardziej łakną ciekawych sportowych wydarzeń i dodatkowych emocji. Pogoda nie rozpieszcza, miło usiąść przed telewizorem i cieszyć się dobrym meczem. My ze Świątecznym Survivalem dajemy im dodatkowy powód, żeby w tym okresie postawić na sportową zabawę – podsumował Seweryniak.

Dodaj komentarz