Loterie 25 stycznia 2023

Szczęście kulą się toczy! Świętuj i baw się razem z LOTTO!

autor: redakcja
25 stycznia obchodzimy Dzień Gracza LOTTO. Na graczy czekają liczne promocje w grach oraz wesoła zabawa w 17 miastach Polski.

Szczęście kulą się toczy. Marka LOTTO z okazji Dnia Gracza przygotowała dla swoich fanów liczne atrakcje pod hasłem: Szczęście kulą się toczy. Bohaterami dnia będą kule LOTTO. Animowane żółte kule LOTTO to już kultowy symbol popkultury. Ich zabawne perypetie śledzimy od lat w reklamach telewizyjnych i w internecie.

W Dniu Gracza LOTTO fani tych zabawnych postaci: Kierownika (nr 1), Bejbi (nr 7), Żartownisia (nr 49), Marzycielki (nr 22), Dżolero (35) i Peszka (13), będą mogli spotkać się z nimi osobiście w 17 głównych miastach Polski. Miasta, które odwiedzą Kule, to: Białystok, Bydgoszcz, Gdynia, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

Kule spotkają się także z graczami w środę 25 stycznia w Warszawie przy Złotych Tarasach. Na fanów LOTTO czekają też liczne atrakcje: symulatory narciarstwa, gry, fotobudka, gadżety, kawa i ciastko. Wszystko to w towarzystwie prawdziwych gwiazd sportu – olimpijczyków: Natalii Maliszewskiej, Czesława Langa oraz koszykarzy z LOTTO 3×3 Team.

Kule LOTTO wciągną graczy do zabawy. Będzie można zrobić zdjęcie z kultowymi kulami. Za dodanie takiego zdjęcia na Instagrama lub Facebooka i oznaczenie profili LOTTO, marka rozdaje upominki. Kule i hostessy zachęcać będą do udziału w promocji talonowej dla gry Lotto.

W co dziś zagrać

  • W Lotto i Lotto Plus. W ramach promocji w punktach LOTTO na graczy czekają bonusy za zakup gry. Do rozdania jest aż 1 500 000 talonów na dodatkowy zakład Lotto. Od 23 stycznia do 25 lutego (lub do wyczerpania talonów) każdy gracz, który w punkcie LOTTO dokona zakupu Lotto lub Lotto Plus za min. 21 zł na jednym kuponie, otrzyma talon o wartości 3 zł na dodatkowy zakład Lotto!
  • W dowolną grę lub Gierkę na lotto.pl. W ramach promocji na lotto.pl lub w aplikacji mobilnej LOTTO, przy grze za minimum 30 zł na jednym kuponie, gracz odbiera jednorazowo 6 zł bonusu.
  • W Multi Multi i Multi Multi Plus. W dn. 25-28 stycznia w punktach LOTTO i na lotto.pl trwa promocja, która zwiększa o 50 proc. wygrane przy typowaniu 9 liczb!
  • W jedną z najnowszych Zdrapek – np. Super Linie lub DUUUŻO KASY. Gracze LOTTO kochają Zdrapki, a one odwdzięczają się wygranymi. W 2022 roku na wygrane w Zdrapkach Totalizator Sportowy wypłacił rekordową kwotę 1 140 642 490 zł.
  • Zawsze warto zagrać w ulubioną grę lub w taką, której jeszcze nie próbowaliśmy.
  • Szczegóły wszystkich promocji na www.lotto.pl i w punktach LOTTO.

Jak świętować Dzień Gracza LOTTO. Ten dzień ustanowiono, by dobra energia i uśmiech szczęścia dotarły wszędzie. To święto wszystkich, którzy lubią gry LOTTO, dobrą zabawę i radość wygrywania. Tego dnia gracze umawiają się na wspólne wyjścia do punktów LOTTO lub na grę na lotto.pl. Liczy się wspólny, optymistyczny duch zabawy. Popularna jest zwłaszcza gra w powszechnie lubiane Lotto. Zwyczajem jest także obdarowywanie się Zdrapkami. To bardzo pozytywne święto. Tego dnia nie wypada się smucić.

Święto wszystkich graczy LOTTO powstało z inicjatywy Totalizatora Sportowego, na pamiątkę utworzenia firmy. Dzień jest nawiązaniem do daty 25.01.1956 r., kiedy to spółka rozpoczęła swoją działalność, powołana zarządzeniem przewodniczącego Głównego Komitetu Kultury Fizycznej. Dochód miał być przeznaczany na budownictwo i kapitalne remonty obiektów sportowych w Polsce. Dziś z każdej złotówki przeznaczonej na gry liczbowe LOTTO aż 19 groszy trafia na polski sport i kulturę.

Nie ma w Polsce drugiej takiej firmy, która konsekwentnie i w tak dużym stopniu przyczyniała się przez kolejne dekady do rozwoju polskiego sportu. Oferta gier Totalizatora Sportowego zmienia się, jednak od 1956 roku każda z nich wspiera polski sport i kulturę. W tym roku świętujemy 67-lecie powstania Totalizatora Sportowego.

Świat gier LOTTO to przede wszystkim radość wygrywania, dobra zabawa i entuzjazm. To właśnie jest najważniejsze w LOTTO. A także setki, tysiące i miliony spełnionych marzeń, zrealizowanych celów i uszczęśliwionych osób. Świat LOTTO to wiele gier i jeden wspólny, optymistyczny duch zabawy. Tu miliony wygrywają miliony. Każdy może odnaleźć w świecie LOTTO swoje ulubione gry i szczęśliwe liczby – by grać, bawić się, wygrywać i uśmiechać.

Graj w punktach LOTTO i na lotto.pl!

LOTTO to radość wygrywania. Marka LOTTO to lider na rynku bezpiecznej rozrywki oraz partner polskiego sportu i kultury. Gry LOTTO dostępne są w ponad 23 000 punktów sprzedaży oraz na www.lotto.pl. Właścicielem marki LOTTO jest Totalizator Sportowy, który od ponad 65 lat działa na rynku loteryjnym. Do rodziny gier i loterii LOTTO należą: Lotto, Eurojackpot, Mini Lotto, Ekstra Pensja, Multi Multi, Keno, Szybkie 600, Kaskada i Zdrapki oraz Gierki (dostępne wyłącznie online).

tagi:LOTTO

Dodaj komentarz