Loterie 13 maja 2021

Szczęśliwy 13 maja, czyli debiut nowej zdrapki LOTTO – “As, Król, Dama”

Od dziś (13 maja) w punktach LOTTO pojawiła się nowa zdrapka "As, Król, Dama". Jej unikatowość polega na tym, że pod każdym wizerunkiem kryją się ciekawe nagrody. Nawet 200 000 złotych.

Unikatowa zdrapka

Unikatowość nowej zdrapki w ofercie LOTTO polega na tym, że rozdzielona jest na trzy części. Za cały pakiet musimy zapłacić 15 złotych, ale można kupować zdrapki pojedynczo w cenie 5 złotych. Oczywiście nawet kupując jedną z trzech nowych zdrapek możemy wygrać główną nagrodę, czyli 200 000 złotych.

Jak widać na powyższej grafice wszystkie zdrapki zrobione są w jednym stylu, ale każda ma dobraną inną kolorystykę, która pasuje do postaci z obrazka. Układy pik, kier, trefl i karo znajdują się na każdej zdrapce i we wszystkich opcjach ich dobry układ może przynieść graczom wysokie wygrane.

Wysokie wygrane

Tak jak wspomnieliśmy w nowej zdrapce LOTTO można wygrać nawet 200 000 złotych. I to aż trzy razy, ponieważ organizator przewidział właśnie tych nagród pierwszego stopnia. A to nie wszystko, ponieważ można wygrać także wiele wygranych niższego stopnia:

  • 3 wygrane I st. po 200 000 zł,
  • 15 wygranych II st. po 5 000 zł,
  • 300 wygranych III st. po 400 zł,
  • 8 250 wygranych IV st. po 100 zł,
  • oraz wygrane niższych stopni

Zdrapki są już dostępne we wszystkich punktach LOTTO w całym kraju.

Dodaj komentarz