Bukmacherka 22 maja 2024

Tede w Betclic Live Session. Utwory rapera wracają w nowej aranżacji

autor: redakcja
Te numery zna każdy fan rapu w Polsce. Są odbiciem różnych etapów kariery artysty. Tylko na platformie YouTube zostały odtworzone w sumie niemal 50 milionów razy. Tede wspólnie z Piotrkiem Lewandowskim i Betclic odświeżył swoje ulubione, legendarne utwory. Premiera pierwszego wydawnictwa odbyła się w środę na kanale YouTube bukmachera.

Klasyki Jacka Granieckiego w nowym wydaniu to efekt kooperacji z Piotrkiem „Łysym” Lewandowskim. Wcześniej w ramach projektu Betclic Live Session swoje numery nagrali ponownie Janusz Walczuk („Droga Wojownika”, „Offside”, „Sady Żoliborskie”) i Włodi („Proces spalania”, „NOLOVE (SŁŻ,SŁŻ)”, „Kominy”). Tym razem Lewandowski wziął na warsztat utwory „Wyje wyje bane” oraz „Hot16”, z których wspólnie z Tedem stworzył zupełnie nową aranżację. Tytuł trzeciego numeru poznamy w kolejną środę (29 maja), gdy odbędzie się jego premiera.

To kozackie uczucie móc po kilku latach wrócić do tych legendarnych bangerów i razem z Łysym dać im drugie życie. Dzięki za tę propozycję i wierzę, że jeszcze przetniemy się na tracku! – mówi Tede.

Oprócz nowych wersji klasyków, na kanale YouTube Betclic pojawi się również podcast z udziałem Tedego, w którym raper opowiada o karierze i życiu jednego z najbardziej rozpoznawalnych artystów XXI wieku w Polsce. Publikacja rozmowy zaplanowana jest na sobotę 25 maja. Na kanale dostępne są również podcasty z udziałem Janusza Walczuka oraz Włodiego.

Współpracą z Tede kończymy serię Betclic Live Session. W jej ramach przedstawiliśmy na nowo dziewięć wyjątkowych, klasycznych utworów. Powstałe numery pod względem muzycznym zdecydowanie wykraczają poza ramy rapu, dlatego mogą być nie lada gratką nie tylko dla fanów tego gatunku. Niezwykle cieszymy się, że mogliśmy tworzyć ten projekt – powiedział Adrian Sztuk, Brand Manager Betclic Polska.

Piotrek Lewandowski wspólnie z Betclic wskrzesił projekt Live Session

Betclic Live Session by Piotrek Lewandowski to druga seria alternatywnych aranżacji twórczości znanych raperów. W pierwszej części projektu gośćmi Lewandowskiego byli Pezet, Sobel i Małpa. Powstało wówczas osiem nowych wersji ich ulubionych utworów z własnego repertuaru. Dzięki temu mamy możliwość posłuchać numerów takich jak „Drogi Dres” Małpy czy „Ukryty w mieście krzyk” Pezeta w zupełnie nowym brzmieniu. Seria spotkała się bardzo dobrym odbiorem, a teraz wróciła przy wsparciu marki Betclic po niemal dwóch latach od premiery ostatniego utworu.

Piotrek Lewandowski to gitarzysta i producent muzyczny znany ze współpracy z czołowymi, polskimi raperami, a także współtwórca śladów gitarowych do udźwiękowienia gry Cyberpunk 2077.

Dodaj komentarz