Bukmacherka 28 lutego 2020

TOTALbet i PZLA rozpoczynają współpracę

TOTALbet ogłosił kolejną współpracę. Bukmacher został Partnerem Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Współpraca rozpocznie się już od Halowych Mistrzostw Polski (29.02-1.03), a umowę zawarto do końca 2021 roku.

TOTALbet i kampanie marketingowe związane z PZLA

TOTALbet jako pierwszy bukmacher w Polsce uzyskał status Partnera Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Na mocy podpisanej umowy firma bukmacherska będzie mogła organizować kampanie z wykorzystaniem wizerunku sportowców, a także prezentować swoją markę na zawodach organizowanych przez PZLA, których nie brakuje. Pierwsza okazja na zaprezentowanie się kibicom będzie już jutro, ponieważ właśnie wtedy rozpoczną się Halowe Mistrzostwa Polski. Co więcej TOTALbet będzie mógł również organizować kampanie marketingowe w mediach społecznościowych z wykorzystaniem wizerunku sportowców.

Bogata oferta na wydarzenia lekkoatletyczne, a także konkursy

Poza wyżej wymienionymi świadczeniami, TOTALbet już teraz zapowiedział, że wzbogaci swoją ofertę na wydarzenia lekkoatletyczne. Ulepszenia zostaną wprowadzone już od Halowych Mistrzostw Polski. Poza tym bukmacher zapowiedział, że zorganizuje konkursy, w których do wygrania będą bilety na imprezy PZLA, m.in. mistrzostwa Polski czy Memoriał Kusocińskiego.

Idealny czas na rozpoczęcie współpracy z PZLA

Jak powszechnie wiadomo w tym roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie w Tokio, a to zawsze okres, w którym “królowa sportu” przeżywa swój najlepszy czas. Tym samym podpisanie umowy z PZLA na kilka miesięcy przed tak dużą imprezą wydaje się strzałem w dziesiątkę.