Bukmacherka 12 lipca 2023

TOTALbet z nową aplikacją mobilną

autor: redakcja
TOTALbet pochwalił się nową aplikacją mobilną. Jedną z nowych funkcji jest logowanie biometryczne. Wystarczy dotyk palca, aby móc wejść do świata zakładów oferowanych przez legalnego bukmachera.

“Nowa aplikacja to naturalny krok w rozwoju TOTALbet! Pragniemy dostarczać naszym klientom najlepsze i najbardziej wygodne rozwiązania, dzięki którym szybciej i wygodniej mogą emocjonować się wydarzeniami sportowymi!

Dzięki nowej aplikacji mobilnej macie pełny dostęp do naszej oferty zakładów, promocji i najnowszych informacji. Dołożyliśmy funkcję logowania biometrycznego, szybkich płatności, a oprócz tego możecie skorzystać z funkcji match tracker, który umożliwia śledzenie wyników na żywo” – czytamy w komunikacie bukmachera TOTALbet.

Totalbet pochwalił się nową aplikacją mobilną

Nowe funkcje aplikacji mobilnej:

Match Tracker

– Przeżyj pełnię emocji dzięki funkcji match tracker w aplikacji mobilnej. Zamień telefon w wirtualne boisko, które odzwierciedli prawdziwy przebieg wydarzeń w interesującym Cię meczu. Sprawy nie idą zgodnie z planem? Reaguj na bieżąco!

Statystyki

– Skarbnica wiedzy dla każdego kibica. Sprawdź tabelę, składy, statystyki na żywo z każdego meczu, który znajduje się w ofercie TOTALbet. Nie musisz już wertować innych stron, by uzbroić się w wiedzę przed obstawieniem kuponu.

Szybkie płatności

–Możesz dokonać błyskawicznej wpłaty z każdego banku, bez doliczania prowizji. Dostęp do najpopularniejszych systemów płatności to wygoda i gwarancja bezpieczeństwa.

Pełna oferta

– Obstawiając mobilnie, nie przegapisz żadnego zakładu. W aplikacji dostępna jest pełna oferta ze strony WWW. Wszystko po to, byś mógł stworzyć idealny kupon.

Dodaj komentarz