Bukmacherka 14 marca 2024

Totalbet został sponsorem PRIME SHOW MMA

autor: redakcja
Firma bukmacherska TOTALbet nawiązała współpracę z organizatorami walk w stylu freak fight – Prime Show MMA i FEN (Fight Exclusive Night). Co najmniej do końca 2024 roku podczas wszystkich gal odbywających się pod auspicjami tych federacji TOTALbet będzie oficjalnym bukmacherem mającym wyłączne prawo urządzania i przyjmowania zakładów wzajemnych.

Podobnie jak w Japonii, czy USA, w ostatnich latach także w Polsce furorę robią walki freak fighterówPodczas organizowanych z wielkim rozmachem gal rywalizują ze sobą znane osoby, niezwiązanych na co dzień ze sportami walki – byli lub reprezentujący inne dyscypliny sportowcy, influencerzy, celebryci, gwiazdy mediów. Wydarzenia odbywają się przy pełnych trybunach największych hal w Polsce, a dostęp do systemu pay-per-view na walki z udziałem najpopularniejszych celebrytów wykupują setki tysięcy widzów.

– Partnerstwo z czołowymi federacjami organizującymi niezwykle popularne w Polsce gale freak fightowe to kolejny krok w poszerzaniu oferty TOTALbet. Ta forma rozrywki ma duży potencjał, dlatego wspieramy jej rozwój, przy okazji docierając z naszymi propozycjami do nowych klientów. Współpraca będzie też okazją do realizacji niestandardowych pomysłów – np. już w najbliższym czasie podczas konferencji przed galą będziemy mieli dla zawodników specjalne sportowe wyzwania  przyznaje Przemysław “Albert” Alberski, dyrektor marketingu TOTALbet.

– Jestem bardzo zadowolony z nawiązania tej współpracy. TOTALbet to nasz kolejny sponsor bukmacherski i jestem przekonany, że ta kooperacja będzie co najmniej tak dobra, jak z dotychczasową firmą z tej branży. Naszą pierwszą wspólną galą będzie najbliższa, ósma już edycja Prime Show, która odbędzie się 13 kwietnia w Arenie Gorzów. Bilety na „PRIME 8: Zadyma 2.0” są jeszcze dostępne na portalu eventim.pl   zaprasza prezes Prime Show MMA Tomasz Bezrąk.

Prime Show MMA to polska federacja założona w 2021 roku. Dotychczas zorganizowała siedem gal. Pojedynki toczone są głównie na zasadach MMA, czasami odbywają się w boksie, czy kick-boxingu. Na galach możemy zobaczyć celebrytów, youtuberów, czy influencerów. Twarzą federacji jest znany celebryta oraz amatorski pięściarz Kasjusz “Don Kasjo” Życiński.

Kolejna gala Prime Show MMA odbędzie się 13 kwietnia w Gorzowie Wielkopolskim.

 

Dodaj komentarz