Ogolna 8 listopada 2019

Totalizator Sportowy doceniony za wdrożenie płatności bezgotówkowych i eKasyna

W finale tegorocznej edycji konkursu IPMA Polish Project Excellence Award 2019, Totalizator Sportowy zdobył dwie nagrody w kategorii Projekty Informatyczne. 

Konkurs organizowany jest z inicjatywy International Project Management Association Polska. Co roku są w nim doceniane praktyczne osiągnięcia w zarządzaniu projektami. Celem głównym inicjatywy jest nagrodzenie najlepszych projektów oraz promowanie kompetencji realizujących je przedsiębiorstw.

Zwycięzców wyłania się dzięki uznanemu na całym świecie modelowi Project Excellence, który jest narzędziem umożliwiającym dokonanie kompleksowej ewolucji samego procesu zarządzania danym projektem, a także szeroko rozumianych rezultatów.

W tegorocznej edycji pierwsza z nagród trafiła do właściciela marki LOTTO za projekt eKasyna. W tym wypadku mowa o nagrodzie “Srebrny Finalista”. Natomiast “Brązowy Finalista” został przyznany za projekt wdrożenia płatności bezgotówkowych w kolekturach sieci LOTTO, a także inny punktach, gdzie można zawierać zakłady na gry liczbowe.

Dzięki wyróżnieniu w IPMA Polish Project Excellence Award laureaci zyskują nie tylko prestiż i uznanie polskiego i międzynarodowego środowiska profesjonalistów, ale także takiego korzyści takie jak: wsparcie od doświadczonych, zewnętrznych specjalistów, cenne referencje, a także możliwość wykorzystania logo konkursu PPEA w dokumentach organizacji i innych publikacjach.

Fot. Twitter LOTTO