Loterie 10 sierpnia 2021

Totalizator Sportowy i Żabka z innowacyjnym modelem gier liczbowych

autor: Interplay
Totalizator Sportowy, który jest właścicielem marki LOTTO, prowadzi obecnie testy we współpracy z Żabką nad modelem, polegającym na zintegrowaniu systemów - kasowego Żabki oraz online Totalizatora Sportowego. Jest to całkowicie innowacyjny projekt, który pozwoli korzystać z gier bez użycia Lottomatu.

Spore udogodnienie

W sieci sklepów Żabka, klienci mają możliwość skorzystania z gier liczbowych i loterii pieniężnych marki LOTTO, należącej do Totalizatora Sportowego. W skład tych gier wchodzą m.in. Lotto, Mini Lotto, Eurojackpot, Multi Multi czy Zdrapki. Innowacyjny model, nad którym pracują oba podmioty, ma na celu wprowadzić udogodnienie dla klientów.

Zintegrowany system

Na czym polega nowy model? Żabka zintegruje swój system kasowy z systemem online Totalizatora Sportowego, dzięki czemu klienci nie będą musieli dokonywać dwóch osobnych transakcji, co naturalnie ułatwi i przyspieszy cały proces. Na temat nowego modelu wypowiedział się Pzemysław Tomaszewski – dyrektor Ds. Sprzedaży i Rozwoju Usług w firmie Żabka Polska: – Totalizator Sportowy to ważny partner Żabki, z którym współpracujemy niezmiennie od 2005 roku. Ciesząc się wzajemnym zaufaniem, w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, wspólnie opracowaliśmy nowy model współpracy. Cieszymy się, że to właśnie nasi klienci będą mogli w jeszcze prostszy sposób korzystać na co dzień z możliwości zagrania w swojej ulubionej kolekturze. Warto podkreślić, że wielu klientów miało szczęście trafić wysokie wygrane, grając w LOTTO właśnie w Żabce. Kolejnym naszym klientom życzymy, aby również zostali Lottomilionerami.

Zadowolenie obu stron

Zadowolenia ze współpracy nie kryje także Totalizator Sportowy. W takich słowach wypowiedziała się Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego: – Każdy krok, dzięki któremu można zunifikować kilka usług, a tym samym ułatwić zakupy naszym wspólnym klientom, jest krokiem w bardzo dobrym kierunku. Jestem pewna, że ta współpraca będzie inspiracją do dalszego poszukiwania rozwiązań, które zmienią przyszłość handlu.

Na samym początku system będzie funkcjonował w wybranych sklepach Żabki. Założeniem nowego modelu jest wdrożenie tej opcji do wszystkich placówek.

Dodaj komentarz