Ogolna 14 września 2023

Totalizator Sportowy partnerem wspierającym Krynica Forum

Totalizator Sportowy jest partnerem wspierającym Krynica Forum. Tegoroczna edycja opiera się na otwartych dyskusjach na temat najważniejszych tematów społeczno-gospodarczych. Wydarzenie potrwa do piątku.

Krynica Forum to międzynarodowe wydarzenie łączące biznes, politykę i środowisko akademickie. To platforma otwartej wymiany myśli, dyskusji na najważniejsze tematy społeczno-gospodarcze oraz budowania relacji na najwyższym szczeblu. Celem projektu jest wzmacnianie bezpieczeństwa, spójności społecznej oraz pozycji gospodarczej Polski i krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej.

Program Krynica Forum 2023 został zbudowany w oparciu o kluczowe wymiary nowej architektury bezpieczeństwa: bezpieczeństwo strategiczne, energetyczne, żywnościowe i klimatyczne. Głównymi tematami dyskusji toczących się podczas wydarzenia będą: suwerenność energetyczna, bezpieczne projekty energetyki jądrowej, nowa rola Polski jako dostarczyciela bezpieczeństwa w regionie, wzmacnianie wschodniej flanki Sojuszu Północnoatlantyckiego, inwestycje zbrojeniowe, jak Polska i region może skorzystać.

Partnerem wspierającym wydarzenie jest Totalizator Sportowy.

“Tegoroczna edycja opiera się na otwartych dyskusjach na temat najważniejszych tematów społeczno- gospodarczych. Głównym celem projektu jest wzmacnianie bezpieczeństwa, spójności społecznej oraz pozycji gospodarczej Polski i krajów regionu Europy Środkowo-Wschodniej” – poinformował Totalizator Sportowy w mediach społecznościowych.

Dodaj komentarz