Ogolna 30 stycznia 2020

Totalizator Sportowy wspiera polski tenis stołowy

Totalizator Sportowy jako jedyny wspiera finansowo tak wielu sportowców, a także rozgrywek w Polsce. Nawet dyscypliny, które nie są tymi najbardziej popularnymi, mogą liczyć na wsparcie właściciela marki LOTTO. Jedną z nich jest zawodowy tenis stołowy, gdzie LOTTO od sezonu 2016/2017 jest partnerem tytularnym Superligi Tenisa Stołowego.

LOTTO Superliga Tenisa Stołowego

Totalizator Sportowy jako właściciel marki LOTTO partnerem tytularnym najwyższej klasy rozgrywkowej w tenisie stołowym został od sezonu 2016/2017. LOTTO Superliga Tenisa Stołowego uznawana jest za jedną z najlepszych w Europie.

Jest nam bardzo miło, że Totalizator Sportowy, właściciel marki LOTTO, w nadchodzącym sezonie będzie naszym Partnerem Tytularnym. To ludzie, którzy najbardziej wspierają polski sport – mówił w 2016 roku Dariusz Szumacher – prezes Polskiej Superligi Tenisa Stołowego..

Radości z rozpoczęcia współpracy z Polską Superligą Tenisa Stołowego nie kryła również rzecznik prasowa Totalizatora Sportowego, Aida Bella: – Dla polskich kibiców marka LOTTO jest wszędzie tam gdzie dzieje się coś wyjątkowego, dlatego nasza obecność jako Partnera Tytularnego Polskiej Superligi Tenisa Stołowego w sezonie 2016/2017 jest całkowicie naturalna.

Historia

Od rozpoczęcia współpracy minęło już wiele czasu, a jak widać słowa rzecznik prasowej Totalizatora Sportowego, a także prezesa Superligi Tenisa Stołowego nie były rzucone na wiatr, ponieważ LOTTO nieprzerwanie wspiera polską ligę tenisa stołowego. Co zresztą widać w trakcie ligowych spotkań, ponieważ logotyp partnera tytularnego można zobaczyć na koszulkach wszystkich zawodników i trenerów, a także we wszystkich 12 halach klubów biorących udział w rozgrywkach. LOTTO pojawia się także przy relacjach telewizyjnych z meczów oraz transmisjach internetowych z każdego spotkania. Nie brakuje go również w Social Mediach należących do Superligi.

LOTTO uratowało bydgoski klub tenisa stołowego 

Totalizator Sportowy wspiera nie tylko całą ligę, ale także jeden z klubów. Można nawet powiedzieć, że bydgoska Gwiazda została uratowała w poprzednim roku przez LOTTO, bo groziło jej wycofanie z rozgrywek z powodu kłopotów  finansowych. Na szczęście Totalizator Sportowy nie zostawił w potrzebie bydgoskiego klubu i cała historia miała swój happy end.

Cieszymy się, że nasze osiągnięcia zostały zauważone. Postaramy się odwdzięczyć jak najlepszą grą, a kto wie, może nawet pokusimy się w tym sezonie o medal… Gdyby nie wsparcie Totalizatora Sportowego, to nie wiem, czy dotrwalibyśmy do końca sezonu. Teraz nam już to nie grozi. Możemy skupić się wyłącznie na grze – powiedział wówczas  Zbigniew Leszczyński, menedżer i jeden z głównych sponsorów bydgoskiej drużyny.

W podobnym tonie wypowiedział się Tomasz Rega, dyrektor bydgoskiego oddziału Totalizatora Sportowego: –  Totalizator Sportowy to prężnie działający mecenas polskiego sportu. Wspieramy nie tylko wydarzenia, ale też kluby i rozgrywki ligowe. Wystarczy wymienić chociażby naszą współpracę z Bydgostią (klub wioślarski znad Brdy – przyp. red.), piłkarską ekstraklasą czy superligą tenisa stołowego mężczyzn. Natomiast z ligą pingponga mamy bardzo dobre relacje i dlatego teraz postanowiliśmy zaangażować się także w klub. Gwiazda to uznana marka, ma na koncie m.in. brązowy medal mistrzostw kraju oraz Puchar Polski Od kilku lat organizujemy wspólnie z klubem z Miedzynia turniej mikołajkowy. Wierzę, że zarząd Totalizatora Sportowego dokonał słusznego wyboru inwestując w Gwiazdę.

Warto dodać, że zawarta rok temu umowa obejmuje wsparcie nie tylko dla pierwszej drużyny, ale także juniorów. W obecnym sezonie bydgoska drużyna również jest wspierana przez LOTTO.