Ogolna 25 października 2019

Totalizator Sportowy zwycięzcą Digital Excellence Awards 2019

Kolejny sukces Totalizatora Sportowa. Właściciel marki LOTTO na finałowej Gali CIONET Digital Excellence Awards 2019 otrzymał nagrodę w kategorii Cyfrowej Transformacji. 

Przypomnijmy, że jury konkursu Digital Excellence Awards wybrało sześć najlepszych firm w Polsce, które wykorzystują nowoczesne technologie w prowadzeniu biznesu. Innowacyjność projektów była więc kluczem do sukcesu. Nagroda dla Totalizatora sportowego została przyznana przez społeczność CIONET, która zrzesza osoby na co dzień zajmujące się technologiami w swoich firmach. I to właśnie oni uznali m.in. że transformacja Totalizatora Sportowego i wejście na rynek na rynek e-commerce było godne docenienia.

Kategorie i zwycięzcy:

Wyróżnienie w obszarze Digital Strategy – Ministerstwo Finansów

Wyróżnienie w obszarze Digital Customer – Neuca

Wyróżnienie w obszarze Transformation of Capabilities – EMPIK

Wyróżnienie w obszarze Digital Capabilities – PKP Energetyka.

Wyróżnienie w obszarze Operational Efficiency – Centrum Systemów Informacyjnych Ochrony Zdrowia

Nagrodę Społeczności CIONET – Totalizator Sportowy

Nagrodę w imieniu Totalizatora Sportowego odebrała Aida Bella, Dyrektor Biura Rzecznika Prasowego Totalizatora Sportowego oraz Albert Pasek kierujący Zespołem Zarządzania Produktami i Projektami Technologicznymi w spółce.

– Będąc w gronie 10-ciu finalistów do samego końca nie wiedzieliśmy czy w ogóle zostaniemy wyróżnieni w jednej z 6 kategorii, a jednak odnieśliśmy sukces – zagłosowali na nas członkowie społeczności CIONET! Wygraliśmy z projektami kilku dużych firm. Możemy mówić o wielkim wyróżnieniu, ponieważ kategoria Społeczności CIONET uważana jest za najbardziej wyjątkową! To zasługa wszystkich pracowników naszej spółki, którzy przyczynili się do wejścia spółki na rynek e-commerce – powiedziała Aida Bella tuż po odebraniu nagrody.

Jury konkursu doceniło Totalizator Sportowy przede wszystkim za uruchomienie sprzedaży online produktów LOTTO, a także kasyna internetowego, które cieszy się dużym zainteresowaniem wśród graczy.

Fot. Totalizator Sportowy