Bukmacherka 2 lutego 2022

Trafne prognozy BETFAN

 Robert Lewandowski sportowcem roku, Andrzej Poczobut dziennikarzem roku, Cezary Kulesza prezesem PZPN, Konrad Fijołek prezydentem Rzeszowa, a Donald Tusk w Wiadomościach TVP przed WOŚP – to tylko część przewidywań BETFAN, legalnego bukmachera, które się sprawdziły w ostatnim półroczu.

BETFAN jest polską firmą, która działa na rynku bukmacherskim od 2019. W krótkim czasie zbudował skalę biznesu, która dała mu miejsce wśród pięciu największych legalnych bukmacherów w Polsce. Duża część analiz BETFAN dotyczy sportu i środowiska z nim związanego. W minionym półroczu jego analitycy trafnie wytypowali m.in. prezesów federacji futbolowej i siatkarskiej – jako nowego prezesa PZPN wskazując Cezarego Kuleszę, a Sebastiana Świderskiego w roli szefa PZPS.

Zgodnie ze sportowymi przewidywaniami BETFAN w minionym roku Robert Lewandowski zwyciężył w plebiscycie Przeglądu Sportowego na najlepszego sportowca Polski roku 2021, Polska wygrała mecze z Albanią oraz pokonała San Marino, a Wisła Kraków zapisała na swoje konto jesienne derby Krakowa, zwyciężając w nich Cracovię. BETFAN przewidział też, że w czerwcu 2021 w klatce KSW Mariusz Pudzianowski pokona Łukasza „Jurasa” Jurkowskiego. Podobnie jak to, że polscy piłkarze ręczni ograją Białoruś i razem z Niemcami, wskazanymi przez BETFAN jako faworyt, przejdą do następnej fazy rozgrywek Mistrzostw Europy. A także, że siatkarze z Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów awansują ze swojej grupy z pierwszej lokaty.

BETFAN jest też znany z tego, że ze swoimi prognozami często wychodzi poza tradycyjną bukmacherską domenę, jaką jest sport, prognozując zdarzenia dotyczące polityki, mediów czy rozrywki. Bukmacher w czerwcu 2021 największe szanse w przedterminowych wyborach na prezydenta Rzeszowa dawał kandydatowi KO – Konradowi Fijołkowi, co się później potwierdziło. Oprócz tego jako laureata najważniejszej nagrody w konkursie Grand Press, analitycy BETFAN trafnie wytypowali Andrzeja Poczobuta, który został dziennikarzem roku. W dziedzinie rozrywka bukmacher zaproponował graczom typowanie kolorów strojów Anny i Roberta Lewandowski na gali Złotej Piłki i nawet w tym zakresie sprawdziły się przewidywania jego analityków – BETFAN prognozował, że oboje wystąpią w ciemnych kolorach i finalnie tak właśnie było. Podobnie, jak sprawdziły się przewidywania, że w dniu finału WOŚP w głównym wydaniu Wiadomości TVP pojawi się relacja ze zbiórki, ale poprzedzi ją materiał nt. Donalda Tuska.

W naszym dziale analiz bukmacherskich pracuje kilkunastu analityków, którzy mogą zająć się niemal każdą dziedziną życia. Jak pokazuje nasze doświadczenie większość tych prognoz okazuje się trafiona. Kolejne nasze analizy dotyczące różnych dziedzin są w przygotowaniu – podsumowuje Jakub Świsłowski, dyrektor marketingu w BETFAN.  

tagi:Betfan

Dodaj komentarz