Bukmacherka 26 stycznia 2021

Transfer roku w branży bukmacherskiej. Mariusz Świętochowski wzmacnia BETFAN

autor: Maciej Akimow
Mariusz Świętochowski z końcem poprzedniego roku przestał pracować dla bukmachera forBET. Od stycznia przyjął barwy nowego klubu, beniaminka mocno walczącego na polskim rynku - firmę BETFAN. 

forBET-owi nie udało utrzymać się na pokładzie jednego z najbardziej wartościowych pracowników, który przez przeszło 5 lat pracował na sukces firmy. Pełnił tam rolę dyrektora operacyjnego i właśnie za jego wiedzą i wyczuciem rynku, forBET-owi udało się osiągnąć znaczący udział w rynku, pozwalający z optymizmem patrzeć w przyszłość. Jak teraz forBET poradzi sobie bez niego?

Ponowne spotkanie

W BETFAN będzie pełnił dokładnie tę samą rolę. Jako dyrektor operacyjny będzie czuwał nad przebiegiem poszczególnych procesów wewnątrz firmy i dbał o dalszy rozwój produktu. Przejście do nowego brandu jest dosyć symboliczne, ponieważ z obecnym prezesem BETFANA, Piotrem Sienkiewiczem budowali rozpoznawalność forBET-u w czasach, gdy obaj tam pracowali.

Magnes na dobrych pracowników

W momencie, gdy na rynku pojawiają się nowi operatorzy, a większość z nich ma problem z pozyskaniem wartościowych pracowników na szczeblu operacyjnym, trzeba docenić fakt, że BETFAN-owi udało się zachęcić Świętochowskiego do uwierzenia w wizję tego projektu. Czy BETFAN zaskoczy nas kolejnymi głośnymi transferami?