Ogolna 8 listopada 2022

Troy Paul nowym CEO SGG Media. Co zwiastuje ta nominacja?

autor: Mateusz Mazur
Oddział Sports Gambling Guides firmy SGG Media wyznaczył współzałożyciela i członka zarządu, Troya Paula, na swojego nowego dyrektora generalnego.

Pokaźne grono odbiorców

SGG Media to firma zajmująca się marketingiem sportowym w mediach społecznościowych. Na co dzień łączy ona ponad 1300 twórców treści oraz wpływowych osób ze świata sportu z ponad 26 milionami kibiców. Jej współzałożycielami są Troy Paul i Mark Paul, pod okiem których SGG Media stawiało pierwsze kroki w 2020 roku.

Obecnie firma zajmuje się brandingiem w mediach społecznościowych, reklamami i pozyskiwaniem klientów dla marek zakładów sportowych, takich jak DraftKings, FanDuel, Fanatics, Prize Picks, Fliff oraz wielu innych.

Troy Paul mianowany CEO

Od niedawna SGG Media ma takżę nowego dyrektora generalnego, którym mianowano jednego ze współzałożycieli – Troya Paula. W swojej nowej roli będzie on odpowiedzialny za nadzór nad strategicznym planem ekspansji firmy na światowy poziom.

– Jestem bardzo szczęśliwy z możliwości objęcia stanowiska dyrektora generalnego. SGG Media stało się w ostatnim czasie czołową firmą działającą w branży sportowej i hazardowej. Mamy ambitne plany, które obejmują między innymi reklamę detaliczną oraz szereg innych produktów, które chcielibyśmy zaprezentować naszej społeczności 26 milionów fanów sportu – deklaruje Paul.

Dodaj komentarz