Loterie 10 lipca 2023

Trwa oczekiwanie na zwycięzcę po losowaniu PowerBall, stawka wzrasta!

autor: redakcja
Oczekiwanie na wygranego trwa w najlepsze! Nagroda wzrasta do około 650 milionów dolarów ze względu na brak zwycięzców w sobotnim losowaniu PowerBall.

Na ten moment opcja gotówkowa na poniedziałkowe losowanie wynosi około 328,3 miliona dolarów, co jest dziewiątym wynikiem co do wielkości wygranej w historii oraz drugim w tym roku. Sobotnimi zwycięskimi liczbami były 7, 23, 24, 32, 43 a PowerBall to 18. Po losowaniu dowiedzieliśmy się, że trzy kupony sprzedane w Kaliforni, Illinois i Kolorado pasowały do pierwszych pięciu dając wygraną w wysokości 1 miliona każdy.

Kumulacja ostatni raz została trafiona w kwietniu, kiedy kupon w Ohio wygrał nagrodę o wartości 252,6 miliona dolarów. Gracz z Waszyngtonu również mógł się cieszyć z wygranej w lutym w wysokości 754,6 miliona dolarów.

Rekordową wygraną było jednakże osiągnięcie z listopada, a zwycięzcą okazał się niejaki Edwin Castro wygrywając 2,04 miliarda dolarów! Jego zwycięski kupon został sprzedany w Joe’s Service Center w Altadena oddalonego około 15 mil od centrum Los Angeles.

Co ciekawe, właściciel stacji benzynowej otrzymał od zwycięzcy czek na 1 milion dolarów za sprzedaż biletu. W tym czasie 74-latek powiedział, że przyjechał do USA z Syrii z żoną i dwójką dzieci, doświadczając jednocześnie amerykańskiego snu.

Dodaj komentarz