Bukmacherka 5 listopada 2023

TVBET poszerza swoją obecność w Polsce. Partnerstwo z BETTERS

autor: redakcja
Firma TVBET ogłosiła strategiczną współpracę z polskim legalnym bukmacherem online – Betters. "To partnerstwo stanowi kamień milowy dla obu firm, zwiększający możliwości rozrywki dostępnej dla polskich graczy" – czytamy w komunikacie.

“Realizując nasz strategiczny cel, jakim jest ekspansja w Polsce, połączyliśmy siły z BETTERS, jedną z najbardziej renomowanych firm w polskiej branży zakładów online. Dzięki tej współpracy wciągające gry na żywo TVBET zostały płynnie zintegrowane z szeroką ofertą BETTERS, wzbogacając portfolio platformy i zapewniając użytkownikom szeroką gamę opcji obstawiania” – brzmi oświadczenie TVBET.

“Betters to nowoczesny polski bukmacher znany z legalnych usług bukmacherskich online. Zaangażowany w zapewnianie klientom bogatego wyboru opcji bukmacherskich. Oferuje wysokiej jakości zakłady sportowe na żywo, e-sport, sporty wirtualne” – napisał TVBET o swoim nowym partnerze biznesowym.

Współpraca z tak renomowaną i doświadczoną firmą jak TVBET jeszcze bardziej podniesie jakość naszych usług. Cieszymy się z możliwości rozszerzenia tej współpracy. Mamy nadzieję, że marka BETTERS będzie zyskiwać coraz większą popularność na polskim rynku. Wachlarz oferowanych przez nas produktów stale się poszerza, bo takie są oczekiwania naszych klientów i to one są dla nas najważniejsze – stwierdzili przedstawiciele bukmachera.

TVBET założył Peter Korpusenko w 2017 roku,  który otacza się fachowcami z branży z wielkim doświadczeniem. Firma aktualnie ma biura w Polsce, Ukrainie, Litwie, na Cyprze oraz w Rosji.

Dodaj komentarz