Bukmacherka 13 sierpnia 2020

TVBET w Betfan, czyli gry karciane

BETFAN jest kolejnym legalnym bukmacherem, który dodał do swojej oferty gry karciane. Operator, którego ambasadorem jest Mariusz Pudzianowski, stworzył produkt godny polecenia. Wchodząc w zakładkę TVBET gracze mogą spróbować swoich sił w tak popularnych grach jak poker, wojna, czy blackjack.

Gry karciane w BETFAN

Gry karciane cieszą się coraz większą popularnością na polskim rynku zakładów bukmacherskich. Nic więc dziwnego, że BETFAN dołączył m.in. do TOTALbet, STS-u czy forBET, którzy również posiadają podobny produkt w swojej ofercie. W przypadku STS-u dostawcą oprogramowania jest firma BETGAMES, z którą STS podpisał umowę na wyłączność. TOTALbet uruchomił produkt własnymi siłami, więc jest to autorski projekt. ForBET i teraz BETFAN korzystają z dostawcy TVBET.

Z całą pewnością zasługują na słowa pochwały, ponieważ soft jest szybki i przejrzysty. Co więcej gry nie zacinają się w trakcie rozgrywki, a co najważniejsze są bardzo realne. W tle słychać szelest przekładanych kart, a krupierka zachowuje kontakt z graczami. Poza tym, gdy trzeba dołożyć karty bądź zrobić inną czynność na ekranie pojawia się druga osoba, co jeszcze bardziej urzeczywistnia rozrywkę. Momentami można poczuć się, jak w prawdziwym kasynie, a to w końcu jeden z najważniejszych elementów w tego typu zabawie.

Na mały minus jest fakt, że krupierki mówią w języku angielskim, ale są przy tym bardzo profesjonalne. Poza tym gracze pod ekranem każdej gry mają polskie menu, na którym można znaleźć wiele cennych informacji.

Wojna w BETFAN

Oczywiście BETFAN do swojego portfolio dołączył jedną z najpopularniejszych gier karcianych, czyli wojnę. Gracze, którzy zdecydują się na tę grę, mogą obstawiać takie opcje jak: wynik, kolor następnej karty, barwę następnej karty, dokładną wartość następnej kart, czy popularne – poniżej / powyżej.

Wygrane obliczane są w standardowy sposób – iloczyn kursu i stawki, minus podatek od gier (12% – przyp.red). Wygląda więc to identycznie, jak w przypadku zakładów bukmacherskich. Taki przelicznik występuje we wszystkich grach z oferty TVBET w BETFAN.

Poker w TVBET

BETFAN zdecydował się również na dodanie pokera do swojej oferty gier karcianych.

Tak jak wspomnieliśmy przy obstawianiu mamy kilka wariantów. Tym samym można zagrać najbliższe rozdanie kart jak i następne. Co ciekawe w tym samym czasie można zawrzeć zakład na różne rozdania, bez względu na to, czy chcemy obstawiać poker, czy inną grę karcianą w TVBET. W taki sposób można zagrać nawet kupon akumulowany, na którym znajdą się różne zakłady.

Blackjack w BETFAN

Ostatnią grą karcianą, w którą można zagrać w BETFAN jest blackjack, czyli popularne w Polsce “oczko”.

W tej grze bukmacher przewidział cztery standardowe zdarzenia, które można obstawiać: wygranie poprzez posiadanie dwóch asów w pierwszej rundzie, wygranie poprzez liczbę kart, odpadnięcie jednego z graczy (posiadanie ponad 21 punktów), zwycięstwo ostateczną liczbą punktów.

Podsumowanie

Po kilku dniach od debiutu możemy jednak stwierdzić, że TVBET w BETFAN wypada bardzo przyzwoicie. Soft jest intuicyjny i przejrzysty, co sprawia, że rozrywka staje się znacznie bardziej przyjemna dla graczy.