Videoslots otwiera się na zakłady bukmacherskie

kategoriaBukmacherka autorBB data31.10.2019

Operator kasyna online, Videolots, zawarł umowę z oddziałem Betradar Managed Trading Services (MTS), przygotowując się do wejścia na rynek zakładów sportowych w 2020 roku. 

Videolots będzie współpracował z Betradar. Spółka zależna od Sportradar, zapewni Videoslots doradztwo handlowe, a także usługi, które pomogą w zarządzaniu ryzykiem nowym produktem bukmacherskim. Zdaniem dyrektora zarządzającego w Betradar, Paolo Personeni doświadczenie jego firmy będzie odpowiednie, by wprowadzić Videoslots na nowy rynek: – Videoslots skorzysta z naszej wiodącej wiedzy specjalistycznej w zakresie zarządzania ryzykiem, zachowując jednocześnie pełny dostęp, widoczność i przejrzystość w całej swojej funkcjonalności bukmacherskiej.

W ramach partnerstwa nasi eksperci pomogą  Videoslots zmaksymalizować wydajność, a także przedstawią solidny plan, który przyniesie duże marże i zwroty dla nowego bukmachera – dodał Personeni.

Wydaje się, że ekspansja Videoslots na rynek bukmacherskich jest prowadzona przez Martina Calleję, który dołączył do operatora w styczniu tego roku jako szef bukmacherów. Wcześniej Calleja zajmował stanowisko dyrektorskie w Offside Gaming, a także pracował w GVC Holdings i włoskiej Sportalnet.

Rynek zakładów bukmacherskie jest coraz większy. Nie możemy się już doczekać naszego debiutu w tym segmencie. Przy wsparciu Betradar stworzymy dla naszych klientów idealny produkt… Mamy wielu lojalnych graczy, którzy z całą pewnością skorzystają na tym partnerstwie – powiedział Calleja.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Videoslots na rynku bukmacherskim zadebiutuje już za kilka miesięcy, w 2020 roku.

udostępnij na facebooku
udostępnij na twitterze
BB 31.10.2019
    ]