Loterie 5 maja 2020

W Szybkie 600 można już zagrać online

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Totalizator Sportowy udostępnił na swojej platformie internetowej grę Szybkie 600, która zadebiutowała 31 stycznia tego roku i bardzo szybko zdobyła popularność wśród graczy. Od dziś zakłady można zawierać poprzez stronę lotto.pl i aplikację mobilną. Tym samym Szybkie 600 to już ósma gra Totalizatora Sportowego, w którą można grać nie wychodząc z domu.

Fenomen Szybkie 600

Bez wątpienia włączenie Szybkie 600 do oferty online jest wyjściem naprzeciw oczekiwaniom klientów, który bardzo szybko pokochali tę produkcję. Szybkie 600 bowiem to nie tylko kolejna gra, ale jedna z trzech o natychmiastowej wygranej. Inne to Zdrapki i Keno, które także cieszą się dużą popularnością wśród graczy.

Czym jest gra “Szybkie 600”

Przypomnijmy, że “Szybkie” 600 jest najnowszą grą LOTTO i szansą – jak sama nazwa wskazuje – na szybkie wygrane. Główną wygraną jest 600 złotych wypłacane co tydzień – przez cały rok! Jak łatwo policzyć wychodzi 2400 złotych co miesiąc, wypłacane przez rok. Co ważne przy zwielokrotnionej stawce powalczyć można nawet o 6000 złotych, co tydzień przez rok. Losowania odbywają się co cztery minuty.

Najnowsza gra LOTTO przypadła do gustu miłośnikom Keno czy Zdrapek, ponieważ bardzo szybko można sprawdzić, czy kupon jest zwycięski. Losowania widoczne od początku są na ekranach w punktach sprzedaży, a teraz także na platformie Totalizatora Sportowego.

Na czym polega gra – Szybkie 600

  • Wystarczy wybrać 6 z 32 liczb.
  • Można zagrać na chybił trafił lub wytypować swoje własne liczby.
  • Zakład z pojedynczą stawką kosztuje jedynie 2 zł.

Wygrana wypłacana jest już przy trafieniu dwóch liczb. Warto dodać, że największym atutem nowej gry LOTTO jest dodatkowa premia, która jest doliczona do jednego z pięciu stopni wygranych występujących w grze. Stanowi to jeden ze sposobów, by wygrać więcej. Premia kumuluje się z losowania na losowanie do momentu, gdy padnie wygrana w stopniu,  do którego jest przypisana. By nie ominąć losowania z premią, najlepiej zawrzeć zakłady na kilka losowań. Można to zrobić aż do 50 losowań.