15 września 2020

Wazdan wchodzi do Portugalii

autor: 147.pl
8 września 2020 roku, Malta – Wazdan ogłasza wprowadzenie swoich gier na regulowany rynek Portugalii – gracze będą mogli cieszyć się aż 30 bestsellerami firmy, dostępnymi wyłącznie na stronie Betclic.pt. Współpraca obejmie między innymi tak popularne tytuły, jak 9 Lions, Larry the Leprechaun, Relic Hunters, Butterfly Lovers™ czy Magic Stars 5.

Betclic to jedna z wiodących marek branży iGamingu, należąca do europejskiej grupy Betclic, która zapewnia rozwiązania gwarantujące graczom emocje związane z grami kasynowymi, rozgrywkami w pokera czy realizowaniem swoich sportowych pasji poprzez obstawianie wielu różnych dyscyplin. Do najbardziej znanych marek grupy należą między innymi Betclic i Expekt.

Sukces grupy Betclic oraz firmy Wazdan wynika z prawdziwej pasji do gier i stawiania klientów zawsze na pierwszym miejscu swoich biznesowych działań, co owocuje innowacyjnymi i uwielbianymi przez graczy produktami. Wazdan może pochwalić się już dziesięcioletnim doświadczeniem i portfolio zawierającym ponad 115 gier w HTML5, co w połączeniu z najnowszymi technologiami pozwala regularnie wydawać nowe pozycje i rozszerzać ofertę współpracy z rynkowymi liderami – jak Betclic.

W ciągu ostatnich lat Wazdan nieustannie i dynamicznie się rozwija, udostępniając swoje gry na wciąż nowych rynkach regulowanych. Firma posiada licencje wydane przez Maltę, Wielką Brytanię, Rumunię, Curacao i może oferować swoje gry między innymi w Estonii, Litwie, Łotwie, Hiszpanii, Szwecji czy, oczywiście, Portugalii. Co ważne, gry Wazdan wykorzystują generator liczb losowych certyfikowany przez GLI, a firma uzyskała niedawno prestiżowy certyfikat ISO/IEC 27001, który wymaga spełnienia najwyższych standardów dotyczących bezpieczeństw, co ugruntowało jej pozycję wśród najważniejszych wydawców w branży.

„Pogłębienie naszej współpracy z firmą Wazdan i dodanie jej światowej klasy gier do naszej oferty dla graczy w Portugalii to dla nas prawdziwa przyjemność, ponieważ łączą nas wspólne wartości – zawsze stawiamy naszych klientów na pierwszym miejscu. Innowacyjne sloty firmy Wazdan cieszą się ogromną popularnością wśród naszych graczy, dlatego tym bardziej cieszymy się z możliwości wprowadzenia ich do Portugalii.” – mówi Zoltan Rapp, kierownik ds. kasyn i pokera w Betclic.

„Betclic to jedna z najlepszych marek na portugalskim rynku iGamingu, dlatego jesteśmy dumni z rozpoczęcia tej współpracy. Wejście na ten rynek to dla nas ważny i ekscytujący krok, dlatego będziemy robić wszystko, aby zapewnić najlepsze doświadczenia graczom korzystającym z platform Betclic w Portugalii.” – dodaje Andrzej Hyla, kierownik ds. sprzedaży w Wazdan.

Wszystkie informacje o firmie Wazdan oraz najnowszych premierach takich gier jak Choco Reels™, Infinity Hero™, Sic Bo czy Reel Hero™ można znaleźć na stronie firmy Wazdan.

Dodaj komentarz