Kasyno 13 czerwca 2020

Wazdan z dumą prezentuje Buy Feature, umożliwiającą natychmiastowy zakup bonusów

autor: Maciej Akimow
Buy Feature udostępnia na żądanie gracza to, co najlepsze w każdej grze, czyli specjalne bonusy i rundy „free spin”. Tak prowadzona rozgrywka, już od samego początku, staje się  szybsza i bardziej angażująca.

Skorzystanie z Buy Feature jest bardzo łatwe. Aktywacja odbywa się poprzez kliknięcie w ikonę z koszykiem zakupowym, dostępną z poziomu głównego panelu gry i wskazanie interesującego bonusu.

Długo oczekiwany i pożądany przez graczy Buy Feature dostępny jest we wszystkich nowych grach Wazdan, w tym Black Horse™ Deluxe, Lucky 9™, 9 Tigers oraz Sonic Reels. Ważne zaznaczenia jest również to, że każda następna produkcja, będzie posiadać Buy Feature w standardzie, a do końca roku Wazdan wyposaży w ten interesujący dodatek swoje najważniejsze gry – Relic Hunters and Book of FaithTM, Power of GodsTM, Neon CityTMoraz Lucky ReelsTM.

Wazdan jest znany z technicznego zaawansowania swoich produktów i projektowania w swoich grach unikalnych rozwiązań angażujących gracza. Część z nich jest na tyle wyjątkowa, że uzyskała nazwę Unique Wazdan Features. Obecnie w grach Wazdan typu slot dostępne są cztery takie funkcjonalności. Najbardziej innowacyjna z nich to tzw. Volatility Levels™, która daje wolność wyboru poziomu wariancji przy każdym „spinie”, czyli najprościej rzecz ujmując, częstotliwości i wysokości wypadania wygranych w grze.

Ta funkcja pozwala cieszyć się grą zarówno graczom lubiącym wysokie ryzyko i wysokie wygrane, jak i tym, którzy preferują rozgrywkę z częstszymi, choć niższymi nagrodami. Ultra Lite Mode to tryb pozwalający zdecydowanie zmniejszyć czas ładowania gry, nawet do pięciu razy w stosunku do trybu standardowego. Kolejnym unikalnym rozwiązaniem jest tzw. Big Screen Mode, który powiększa walce gry, wypełniając nimi cały ekran monitora. To sprawia, że gracze mogą zaangażować się maksymalnie w przyjemność prowadzenia gry. Czwartym i ostatnim unikalnym rozwiązaniem Wazdan jest Ultra Fast Mode, zaprojektowany dla graczy, którzy lubią maksymalnie szybką i dynamiczną rozgrywkę.

“Buy Feature to rozwiązanie, na które czekali nasi gracze i jesteśmy dzisiaj bardzo podekscytowani mogąc je udostępnić w najnowszych tytułach”, mówi Andrzej Hyla, szef sprzedaży firmy Wazdan. „Wiemy jak bardzo to przyspiesza rozgrywkę i angażuje emocje graczy. Dostęp do bonusów praktycznie w każdej chwili, podnosi doświadczenia graczy na jeszcze wyższy poziom. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu, będą oni jeszcze częściej i chętniej korzystać z naszych gier”.

Materiał prasowy partnera